real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Aralık 2013

KazımKarabekir Mahallesi Sakinleriyle…

IMG_3748İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”Görevde bulunduğum 4.5yıllık zaman sürecinde hizmetlerimizi içe dönük değil,dışa dönük halkımızın yararına kullanılarak ilçemizi hizmetlerle taçlandırdık” dedi.

KazImkarabekir Mahalle sakinleri ile Asarcık Kültür ve Yardımlaşma Derneğinden düzenlenen sohbet programında vatandaş ve esnafın sorunlarını dinleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Halk Ekmek, Çorba Ekmek, Askıda Ekmek, Hilal Kart, Çöpler Altın Oluyor, Çöpünüz Altın Oluyor, Engeller Ortadan Kalkıyor, Atık Yağların Geri Kazanımı, Yeraltı Konteyneri, 23 Nisan Çocuk Trafik Eğitim Parkı gibi ilçenin vizyonunu değiştiren projeleri  vatandaşlarla paylaştı.Gelişmiş ülkelerde şehrin geleceğine göre hizmetlerin 30 yıl öncesini düşünülerek planlandığını altını çizen Başkan Demirtaş,Maalesef ülkemizde bu işin sadece kağıtlar üzerinde kaldığını söyledi.

ÜLKE GENELİNDEKİ HİZMETLER MAKYAJDAN ÖTE GİTMİYOR.

 

Ülke genelinde yapılan hizmetlerin makyajdan öte gitmediğini kaydeden Demirtaş, Belediyelerin hizmet yapması için vatandaşlardan alınan emlak,reklam,gibi vergilerin  Yap-Boz,Aç -Kapa mantığından  öte gitmediğini milli servetimizi kalıcı hizmeti hayata geçirmek adına bir kez olsun Avrupa’da yaygın olarak uygulanan yer altı box sisteminin Türkiye’de de faaliyete girmesi gerektiğinin söyledi.Avrupa ülkeleri asfaltta box sistemini uyguluyor ve alt yapıları da çok sağlam olduğunu söyleyen Başkan Demirtaş, Box sistemi sayesinde, elektrik, doğalgaz, su gibi çalışmalar için asfalt yüzeyine dokunmadan yer altına inilerek yapılan bir sistem. Biz de ise durum tam tersi. Yeni döktüğümüz asfaltlar 2 gün sonra tekrar eşilerek tahribata uğruyor. Bunun önüne geçilmesi gerekir” dedi.

 

IMG_3742BEN HALKIMIZIN SAĞ DUYUSUNA GÜVENİYORUM

Belediye Başkanlığına tekrar aday olma sürecinde ince eleyip sık dokuduğunu  söyleyen Başkan Demirtaş,Başkanlığı makam hırsı,koltuk sevdası olarak hiçbir zaman görmedim.Bu zamana kadar yapamayacağım bir şey için kimseye umut ve vaat vermedim. Belediye başkanlığı benim için hayırlısı ise Allah bana nasip etsin. Allah bize nasip edecekse, bir şekilde eder. İnsan seçim kaybedince üzülür, ben üzülmem.Görevde kaldığım sürece başımı eğecek hiçbir yanlış işim olmadı. Neyin ne olduğunu, ne olmadığını iyi bilen bir halkımız var. Ben halkımızın sağ duyusuna her zaman güveniyorum. Halkımız İlkadım için en iyi değerlendirmeyi yapacaktır “diye konuştu.

Programa İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,Asarcık Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Bayram Çevrim,MHP İlkadım ilçe Başkanı Köksal Şimşek katıldı.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.