real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
09 Aralık 2013

Kazanan Atakum Olacak…

1Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Küçük Kolpınar Mahallesi’nde düzenlenen kahve toplantısına katılarak proje ve hedeflerini anlattı.

KAZANAN ATAKUM OLACAK

Gündemi projeler olan ve yönünü geleceğe dönmüş bir Atakum için yola çıktıklarını ifade eden Taşçı, “İlçemiz eksikliklerini, sizlerin yaşadığı problemleri bilerek bu yola çıktık. Her alanda gelişen bir Atakum için 55de55 Atakum Projeleri ile yola çıktık. Zamanın ilçemizin lehine işlemesi için yola çıktık. Bütün bölgeyi tarayarak karşınıza çıktık. Bu seçimlerde kazanan Atakum olsun, kazanan Atakum Halkı olsun diye yola çıktık” şeklinde konuştu.

ÖNEMLİ OLAN ATAKUM

55de55 Atakum projelerinin her biri bir hem hizmet hem de istihdam anlamında büyük açıkları kapatacağının altını çizen İshak Taşçı, “Projelerimizi kendi bakış açımıza göre değil, ilçemizin önceliklerine göre belirledik. Her alanda kalkınan bir Atakum oluşturacağız. Projelerimizle hak ettiği yere gelen, çehresi değişen, istihdam oluşturan bir yapıya kavuşacağız. Köylerimiz, mahallelerimiz, kent merkezimiz topyekun bir kalkınma içerisinde olacak. Değişimi birlikte başaracağız. Birlikte gelişeceğiz” diye konuştu.

GELİŞEN, DEĞİŞEN VE BÜYÜYEN ATAKUM

Atakum’un bir yıldız gibi parlaması için bütün hazırlıkların tamamladıklarını belirten Taşçı, “Yaklaşan yerel seçimlerde kişilerin şahsı kadar, ortaya koydukları hedeflere ve projelere de bakmamız gerekiyor. Kim kendi için yola çıkmış, kim sizin için yola çıkmış ayırt etmemiz gerekiyor. Son 5 yıldır belediye makamında olanların bu ilçe için, sizler için neler yapmış iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Atakum ancak, çalışarak, üreterek, projeleri hayata geçirerek bir yerlere gelir. Bizim çağrımız Atakum için. Bizim çağrımız gelecek için. Bizim çağrımız gençlerimiz için. Evet, sevgili Atakumlular bizim çabamız Gelişen, değişen ve büyüyen bir Atakum için” şeklinde konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.