real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
15 Temmuz 2013

KAYNAŞMAYA VESİLE OLUYOR.

İLKADIM’DA HALK KENETLENİYOR.

İlkadım Belediyesi geleneksel hale getirdiği mahalle iftarları ile vatandaşları kaynaştırıyor.

Ramazan ayının manevi atmosferinde iki komşunun aynı iftar sofrasında bir araya geldiği iftar çadırında birlik ve beraberlik havası yaşanıyor.

KAYNAŞMAYA VESİLE OLUYOR.

Ramazan ayı boyunca her akşam farklı mahallede iki ayrı iftar çadırı kuran İlkadım Belediyesi’nin gezici iftar çadırı Hançerli ve Pazar mahallesi sakinlerini ağırladı. Vatandaşların ilgi gösterdiği iftar çadırlarında halkla birebir görüşen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a yoğun teveccüh vardı. İftar sofralarını tek-tek gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “ Her yıl Ramazan ayında organize ettiğimiz gezici iftar çadırlarımızla vatandaşlarımızla kucaklaşarak bir araya geliyoruz. Bu ayın manevi ikliminde iki komşunun aynı sofrada buluştuğu iftar çadırımız birlik ve beraberliği sağlayarak kaynaşmaya ve dayanışmaya fırsat oluşturuyor.” dedi.

ÇOCUKLAR UNUTULMADI.

İftar sonrası Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun sevilen karakterlerinden olan Karagöz-Hacivat gösterisi çocuklara eğlenceli vakitler yaşatıyor. Ortaya konulan gösteri ile öğütler veren Karagöz-Hacivat ikilisi yaptıkları espirilerle çocukları kahkahaya boğuyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.