step mom and son porn videos

logo

reklam
26 Aralık 2013

Kaybolan Zaman Telafi Edilecek…

9Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, 55de55 Atakum Projelerinin şehrimizi temsil etmesi açısından bu şekilde isimlendirildiğini, kendilerinin başka projeleri olduğu gibi vatandaşın da kendilerine sunduğu çok önemli projeler olduğunu söyledi.

BENİM DEĞİL ATAKUM’UN PROJELERİ

Seçim kampanyasını proje tanıtımıyla başlatan ve seçim kampanyası boyunca vatandaşa hedeflerini anlatan İshak Taşçı, “Süreç başladığından bu yana 55de55 Atakum projelerimizi anlattık. Şükürler olsun ki Atakum için ortaya koyduğumuz bu heyecan, Atakum Halkıyla ortak heyecanımız oldu. Bizlere her gün telefonlarla, internet üzerinden, birebir karşılaşmalarımızda projelerimizi desteklerini söylediler. Yeni öneriler getirdiler. Vatandaşımız bize Atakum için kendi projelerini sundular. Bu gerçekten müthiş bir iletişim. Heyecan veren bir başarı oldu bizim için. İlk günden bu yana bu bağı kuracağımıza inanıyorduk. Şimdi bu çok özel bağ ve birlikteliğin heyecanını yaşıyoruz. Projeler ben merkezli olmaktan çıktı biz merkezli oldu. Atakum’un projeleri oldu” diye konuştu.

KAYBOLAN ZAMAN TELAFİ EDİLECEK

Atakum Halkı tarafından kendilerine önerilen projeleri özel bir çalışmayla duyuracaklarını belirten İshak Taşçı, “Keşke mevcut belediye başkanı da halkımızın yaşadığı bu proje heyecanı anlayabilseydi. Hissedebilseydi. Yaşabilseydi. O zaman çok daha güzel bir Atakum için adımlar atabilirdi. Vatandaşı dinlemek, birlikte hareket etmenin hazzını yaşayabilseydi Atakum Halkında var olan bu enerjiyi, birikimi görebilseydi o zaman her şey çok daha farklı olurdu. Şimdi kaybolan bu zamanı telafi etmek için büyük bir çaba içerisinde olacağımız günler geliyor. Halkımızla el ele vererek ilçemizi Türkiye’nin en önemli yerleşim merkezlerinden biri haline getireceğiz.” şeklinde konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.