real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Kasım 2013

“Kavraz’ın Destekçisiyiz…

IMG_5434-1TUBA Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldızoğlu AK Parti Canik Belediye Başkan aday adayı Tülay Kavraz’a destek verdi

“Kavraz’ın destekçisiyiz”

Akkuşlular Derneği eski Başkanı, eski Samsun Güreş Ağası ve Tuba Şirketler Grubunun Yönetim Kurulu Başkanı işadamı Hasan Yıldızoğlu kendisini ziyaret eden AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz’ın destekçisi olduklarını söyledi. Bir bayan olarak siyasette gösterdiği cesaretinden dolayı Kavraz’ı tebrik eden Yıldızoğlu, ‘Samsun’un ilk ve tek bayan adayı Tülay Kavraz hanımefendiyi tebrik ediyoruz. Genç enerjik ve vizyon sahibi bir aday olarak siyasete renk getireceğini düşünüyoruz. Bayanların hem siyasette hem iş dünyasında başarılı olabilmeleri için biz de gereken desteği vermeye hazırız” dedi.

“İş dünyasının yanındayız”

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz ise iş dünyasının her zaman yanında olacaklarını belirterek, “Bu şehirde yatırım yapan, ekonomiye ve istihdama katkı sağlayan işadamlarımızın her zaman yanında olacağız. Yerel yönetimler olarak iş dünyası ile ortaklaşa önemli projeler hazırlayarak ilçemizde bir yatırım seferberliği başlatmayı düşünüyoruz. Piyasanın ihtiyacına dönük araştırmalarımız devam ediyor. Hazırladığımız projelerle ilçemizin ekonomik anlamda bir atılım yaşayacağını düşünüyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.