real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Kasım 2013

Kavraz ve Öztürk Fikir Alışverişinde…

2013-11-18 14.34.09AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz, Samsunlu İşadamı Talip Öztürk’le görüştü. Kavraz, çevre projelerine önem vereceklerini vurguladı.

AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz, seçim çalışmaları kapsamında iş insanlarını ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyor. Samsunlu İşadamı Talip Öztürk’le görüşen Kavraz, yapmayı planladığı çevre projeleri ve sosyal projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Projeleri inceleyen Talip Öztürk çalışmalarından dolayı Kavraz’a teşekkür ederek, projelerin gerçekleşmesinde ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Canik için bir çok proje hazırlayan Kavraz, “Canik’te çevre projeleri öncelikli işlerimiz arasında yer alacak. İlk olarak Mert Irmağı kıyısında çevre düzenlemesi yapacağız. Bunu yaparken konunun uzmanı olan mimar ve mühendislerle fikir alış verişinde bulunacağız. Öte yandan ilçenin iş merkezleri ve yaşam alanları konusuna da önem vereceğiz. Yine bu konuda mesleğinde uzman kişilerden oluşan bir kurul kurup, Samdundaki iş insanlarinin da fikir ve önerilerine açık olacağız. Tüm bu projelerde Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde çalışacağız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.