step mom and son porn videos

logo

15 Temmuz 2013

KARNESİNİ YÜKSELTTİ

RRF– ESKİÇIRAK’TAN YENİ REKOR

-ESKİÇIRAK HEDEFİM MANŞA İLKADIM’IN ADINI YAZDIRMAK

İlkadım Belediyespor yüzme kulübü adına müsabakalara katılan Menderes Eskiçırak, yüzmedeki eski rekorunu kırdı.

KARNESİNİ YÜKSELTTİ.

İlerleyen yaşına rağmen sporu bırakmayan Menderes Eskiçırak (47) yüzmedeki performansıyla, Geleneksel Boğaziçi Kıtalararası Yüzme” turnuvasında eski rekorunu geçerek başarısına bir yenisini daha ekledi. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin düzenlediği 25. yılında yine katılım rekorlarına sahne olan İstanbul Boğazı’nın Anadolu yakasında Kanlıcadan başlayıp Avrupa yakasında Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda sona eren yüzme parkurunda kendi klasmanında yarışan İlkadım Belediyespor kulübü yüzücüsü Menderes Eskiçırak ilerleyen yaşına rağmen rakiplerine taş çıkardı. 6.5 kilometrelik parkuru 55 dakika 25 saniyede 41’inci olarak tamamlayan Eskiçırak, eski rekorunu geçerek başarısına bir yenisini daha ekledi.

Hedefim “Çılgın Türkler Manş” takımı ile manş denizini rekor derece geçerek Manşa adını yazdırmak olduğunu söyleyen Menderes Eskiçırak,Kulüp Başkanı Sezai Onaran’a ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür etti.

TOPLUMA FAYDALI BİREYLER YETİŞTİRİYORUZ.

Sporun sağlıkta ve gelişimde faydalarına değinen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ” Mete Adanır Tesisleri başta olmak üzere çocuklarımızın sportif faaliyetlerin yapabileceği spor tesislerini ile çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutarak yaşadığı topluma yararlı bir birey yetiştirmesine yardımcı olacak tesisleri ve kursları her mahallede yapmayı hedefliyoruz “diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.