real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Ağustos 2013

Kariyeri uğruna evsiz kalmış

fsh1359.blogfa.com Jennifer_Lopez (1)Kariyeri uğruna evsiz kalmış

ABD’li ünlü yıldız Jennifer Lopez, 18 yaşında evsiz kaldığını açıkladı.

Amerikalı ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, gençlik yıllarında kariyeri uğruna evsiz kaldığını açıkladı.

Bir magazin dergisine hayatı ve kariyeriyle ilgili konuşan Lopez, ailesinin, gösteri dünyasında sürdürmek istediği kariyerine karşı çıkmasının ardından 18 yaşında evsiz kaldığını söyledi.

Üniversiteye gitmek istemediği ve tüm zamanını dans ederek geçirmek istediği için annesiyle arasının bozulduğunu belirten Lopez, “Dans stüdyosundaki kanepede uyuyordum. Evsizdim. Ama anneme, ‘Yapmak istediğim şey bu’ dedim. Birkaç ay sonra Avrupa’da dans edebileceğim bir iş buldum. Geri döndüğümde, ‘In Living Color’ adlı televizyon programında ‘Fly Girl’ (dansçı kız) olmuş, Los Angeles’a taşınmıştım. Her şey bir yıl içinde oluverdi” dedi.

New York’un Bronx mahallesinde dünyaya gelen 43 yaşındaki ünlü şarkıcı, Los Angeles’a taşınmanın ve orada yaşamanın da kendisi için bir hayli zor olduğunu ifade ederek, “Şimdi Los Angeles’i seviyorum fakat burası bana Bronx’taki kadar güç vermiyor. Hayata dair tüm güçlükleri doğduğum yerde edindim” diye konuştu.

İki çocuğu olan Lopez, “Çocuklar hakkında bazı şeyler öğrendim. Onlar, söylediğinizi değil yaptığınızı yaparlar. Ben de anne babamı izledim. Babam geceleri çalışırdı. Onun bunu bizim için yaptığının farkındaydım. Bende de geçmişten gelen doğal bir disiplin var. Sürekli birşeyler öğrenmeye çalışıyorum” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.