real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Şubat 2014

KARARLI AZİMLİ DURUŞUMUZ HERKES TAKDİR EDİYOR

IMG_8348

Hastanebaşı Mahallesi Güney Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek lokalinin açılışını yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı mahalle sakinleri davul zurna eşliğinde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Hizmet gezileri kapsamında ilkadım ilçesinin karış karış gezen Başkan Demirtaş,  girmedik mahalle, köy, girmedik ev, sıkılmadık el bırakmadan ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Hastanebaşı Mahallesi Olgun Sokak’ta Güney köyü derneğinin açılış kurdelesini kesen Başkan Demirtaş mahalle sakinleri ile kucaklaştı.Yoğun katılımın olduğu açılış öncesi mahalle sakinlerine hitap eden Başkan Demirtaş, Size layık olmak için elimizden geleni yapacağız. İlkadım, ilk adımların atıldığı yer. Birlikte bir 5 yılda unutulmaz ilk adımları atmayı Allah bize nasip etsin. Halk ekmek başta olmak üzere bir çok proje gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönem size hizmet etmeye devam edeceğiz. Belediyecilik yaşanılarak öğrenilen bir iş. Biz öğrendik. İnşallah daha iyisini, daha güzelini yapacağız.”dedi.

KARARLI AZİMLİ DURUŞUMUZ HERKES TAKDİR EDİYOR

Hep birlikte çok çalışacağız, başaracağız, kazanacağız, sözlerini sarf ettiği anda duygulu heyecanlı dakikalar yaşayan Başkan Demirtaş’a yoğun kalabalık ‘Büyük Başkan,İlkadım Seninle Gurur Duyuyor’ slogan ve alkışlarla destek verdi.Bizim bu kararlı duruşumuz azimli ve güven veren sözleri halkımız tarafından takdirle karşılandığını sözlerine ekleyen Demirtaş,” Biz İlkadım’ın  tamamını bir değer olarak görüyoruz. İlçemizde bize oy verenler, bizim gibi düşünenler yada düşünmeyenleri ayrım yapmadan her kesimi kucaklayacağız. Hep birlikte başaracağız, kazanan İlkadım olacak” dedi.

MAHALLE SAKİNLERİ DEMİRTAŞ’LA BİRLİKTE YÜRÜDÜ

Adeta bir miting havasına dönüşen açılış sonrası dernek lokalinde vatandaşlar sohbet eden Başkan Demirtaş’a mahalle sakinleri davul zurna eşliğinde sevgi gösterilerinde bulundular. Yoğun kalabalıkla birlikte olgun sokaktan Hastenbaşı camisine yürüyen Başkan Demirtaş’a MHP Canik Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş’ta eşlik etti. Sokaklara sığmayan kalabalığa mahalle sakinleri evlerinin balkonlarına çıkarak destek verdi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.