real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
28 Mart 2013

Sürücü’den iddialı açıklamalar…..

abuzer1Eğitim camiasının sevilen isimlerinden Hacı Abuzer Sürücü Samsun’da hizmete açılan Kampus Kolejinin müdürlüğüne getirildi. Samsun Özel Haber’e konuşan Sürücü hedeflerinin fark yaratmak olduğunu belirterek, iddialı açıklamalar da bulundu.

KENDİLERİNİ KEŞFEDECEKLER

Sürücü, ‘Çok büyük değişimler gerçekleştirebilecek potansiyele ve güçte olan Kampus Kolejini Samsun halkının hizmetine sunmaktan mutluyuz. Öğrencilerimizin kendilerini keşfedeceği potansiyellerini geliştirebileceği hedeflerine ve hayallerine ulaşabileceği saygın bir öğretim kurumunu Samsun’umuza kazandırmak için yola çıktık.
Ülkemiz de ‘sınav’ inkar edilemez bir gerçektir. Artık ‘Ne olursa olsun bir üniversiteye kapağı atayım’ diyemiyoruz. Sınırlı iş olanakları, nitelikli okulları, üniversite seçme zorunluluğu getiriyor.
Bu nedenle eğitim kurumların da radikal çözümlere, uygulamalara gereksinim var. Çünkü büyük uçurumlar küçük adımlar la aşılamıyor.’ Diye konuştu.

GÖREVİMİZ KUTSAL

Sürücü, ‘Yarınlarımızın sağlam temellere oturtulması, gençlerimizin eğitilmesinden geçiyor.
İşimiz zor, ama kutsal. Bu uğurda yapılacak her şey ülkemizi daha ilerilere götürecek yarınlarımızı daha güvenilir kılacak.
Farklı olacağız. Ekip olarak bu dinamizme sahibiz. Hepsinden öte inancımız çoşkumuz, çağ yakalamaya çalışan bilimsel yaklaşımlarla, geleceğe emin adımlarla yürüyen, hayallerini kucaklamaya odaklı, evrensel kimlikli bireyler yetiştireceğiz. Gençlerimiz Atatürk’ün açtığı aydınlık yolda yürüyecek.
Büyük adımlara büyük başarılara imza atacağız.
‘Kampüs Kolejimiz’ Samsun’a ve eğitim camiasına hayırlı olsun. ‘ dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Sürücü’den iddialı açıklamalar…..” için 10 Yorum

 1. aslı güngör dedi ki:

  hayırlı olsun..samsun un ciddi bir özel liseye ihtiyacı oldugunu düşünüyorum.

 2. ömer dedi ki:

  Başarılarınızın devamını dilerim müdürüm. Bu konuda yılların tecrübesine sahipsiniz. Öğrencileriniz çok şanslı.

 3. gülhan dedi ki:

  :))))))))))))))))

 4. Deniz dedi ki:

  Hayırlı olsun. Başarılar dilerim.

 5. abreah dedi ki:

  Sayın hocama öncelikle yeni görevinde başarılar ve yeni açılan kolejin eğitim camiasında kalıcı olmasını dilerim. İlimizde gün yok ki? yeni bir isim altında açılan veya ismi değiştirilen eğitim kurumlarımız çok. Özellikle yeni eğitim sistem olan 4+4+4 de, gerek çocuklarımız, gerekse velilerimiz, hangi okul diye çelişki içinde. Bu eğitim sistemi içinde yer alan ilimiz genelinde kaç tane normal lise var. İl merkez ilçe olan İlkadın’da 1 okul var. Diğer tüm liseler süper veya anadolu lisesi statüsüne alınıca elbetteki il genelindeki özel kolejlerin sayısının artması kaçınılmaz olacaktır. Bu kolejlerden biri olan yeni açılan “KAMPÜS KOLEJİ” dilerim yeni müdürüyle yetiştirecekleri öğrencilerle başarıya imza atarlar. Tüm Kolej personeline ve öğrencilerine saygılarımla başarılar dilerim.

 6. abreah dedi ki:

  Her ne kadar soyadın SÜRÜCÜ ve ehliyetin olsa da direksiyona oturup araç kullanmasan da, senin bir eğitinmci olarak yetiştirip sürücü olmuşlarya o sana yeter sayın hocam.

 7. Remzi Işık dedi ki:

  Başarılarınızın devamını diliyorum. Meslek aşkı ağır basmış ve Eğitim camiasından kopamamışsın. Önceki başarılarının daha üstünde bir gayretle çalışıp, daha güzel eserler yetiştireceğine eminim. Öğrencilerin çok şanslı.

 8. Ahmet Gürsel dedi ki:

  Okul ile dersane arasında mekik dokuyarak sınava hazırlanan çocuklarımız için;Konumuyla,kadrosuyla,eğitim camiasında verdiği hizmetleri ile herzaman övgü ile andığımız Abuzer Sürücü hocamızın müdürlüğünde açılan ‘Kampüs Koleji’nin bir şans olduğuna inanıyorum.
  Amacınıza ulaşmakta başarılı olacağınıza inanıyor,çocuklarımızın istediği üniversitelerde okumalarını diliyorum.Allah amacınıza ulaşmakta ,yolunuzu açık eylesin…

.