real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
02 Ocak 2014

Kamalı Köyü Sakinlerini Ziyaret Etti..

112931MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, yeni yılın ilk gününden Atakum esnafını ve Kamalı Köyü sakinlerini ziyaret etti. Çamaş, projelerini anlattı. Yeni yıl kutlamasında bulundu

Atakum’da küçük esnafı harekete geçirecek projeleri özellikle üniversitede önemli bir kadro ile hazırladıklarını ifade eden MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, “Esnafımız bizim can damarımız ve bu yüzden kendilerine büyük önem veriyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş, yeni yılın ilk günü Atakum esnafını ziyaret etti. Esnafın yeni yılını kutlayan MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Necdet Çamaş, bereketli bir yıl ve bol kazanç dileklerinde bulunurken, esnafa yönelik projelerini anlattı.

ACİL KURTARMALIYIZ

Atakum’da özellikle kentin turizm projelerine önem vereceklerini, bunun yanında eğitim, sağlık ve insan odaklı çalışmaları harekete geçireceklerini ifade eden Çamaş; “Biz laf üretmek yerine çok çalışarak Atakum’da kaybolan yılları telafi edeceğiz. Atakum’u beton yığını haline gelen bir kent olmaktan acil olarak kurtarmalıyız. Atakum doğa ve deniziyle, kültürel zenginlikleriyle ilk 5 yılda dünya kentleri içinde olacaktır” diye konuştu.

İÇİNİZDEN BİRİYİM

Esnaf ziyaretinin ardından Kamalı Köyü’ne geçen ve burada vatandaşlarla bir araya gelen Çamaş, ilgi ile karşılandı. Kendisinin aynı zamanda bir ziraat profesörü olması nedeniyle köylü vatandaşların yoğun sorularına maruz kalan Çamaş; ”Sizin derdinizi en iyi ben anlarım” dedi. Sadece seçim döneminde değil, Başkan olduktan sonra her zaman kapılarının kendilerine açık olacağını belirten Çamaş ”Beni kendi evladınız gibi görün çünkü ben içinizden biriyim” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.