real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Şubat 2014

Kalpazanları açıkla?

141424Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, “Bazı ilçelerimizde siyaset kalpazanları var. Bu tip davranışlara milletimiz itibar etmiyor ve güvenmiyor” dedi. Kamuoyu şimdi Köktaş’ın bu isimleri açıklamasını bekliyor.

‘Biz AK partiyiz ve partiye layık olarak çalışacağız’ diyen Köktaş kendi partisinde de kalpazanların olduğunu belirtirken, bu isimleri açıklamaması kamuoyunda büyük tepkiye neden oldu.

AK Parti Çarşamba ilçesinde hükümetin ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadele ettiği Fethullah cemaatine yakın isimler listeye alınırken, Köktaş’ın onay verdiği bu listelere neden müdahale etmediği ise akılları karıştırıyor.

Siyaset kalpazanları açıklamasını yapan Köktaş’ın Hükümetin cemaatle mücadele verdiği bir dönem de Samsun teşkilatlarına ve listelere sızan cemaatçilerle neden mücadele etmediğini kimse yorumlayamıyor.

17 Aralık olaylarından bahsederken cemaat kelimesini ağzına almayan Köktaş’ın davalarına halen cemaate yakınlığıyla bilinen Şenocaklar Hukuk Bürosunun bakması ‘Köktaş ikili mi oynuyor?’ dedirtiyor.

Yolsuzluk iddiaları ve Cemaate yakın olduğu için görevden alınan Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’a yakınlığıyla bilinen Köktaş’ın yerel seçim sürecinde Kılıç’la ikili görüşmelerini sürdürdüğü söylenirken, ‘eski Bakandan listeler de değişiklik talimatı mı alıyor’ sorusu yüksek sesle sorulmaya başlandı.

Kişisel Web sayfasını yenileyen ve AK Parti Samsun Milletvekili ibaresini kaldırarak yeni ünvanını ‘Gençlik Gönüllüsü’ olarak değiştiren Kılıç’ın görevden alındığı için AK Partiye ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a kişisel husumet beslediği iddia edilirken, cemaatin yeni bir siyasal parti kurulma alt yapısında kendisine görev verilebileceği ifade ediliyor.

Hareketli ülke siyasetinde Fethullah Gülen cemaati ve hükümet arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Samsun siyasetinde de aynı gerilim devam ediyor.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.