real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Ağustos 2013

Kalabalık doldu taştı…

küçük1İSHAK TAŞÇI ATAKUM’U BULUŞTURDU

İsmi AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adaylığı için geçen İnşaat Mühendisi İshak Taşçı Afilli Restaurant’ta iftar yemeği düzenledi.

Yemeğe üst düzey katılım olurken, Taşçı’nın birlik ve beraberlik mesajları davetliler tarafından uzun süre alkışlandı.

AFİLLİ DOLDU TAŞTI

Samsun siyasetinin sevilen yüzlerinden İnşaat Mühendisi İshak Taşçı Afilli Restaurant’da iftar yemeği düzenledi. Geniş bir katılımın olduğu yemek te birlik ve beraberliğin en güzel örnekleri sergilendi. Davetlileri ile yakından ilgilenen İshak Taşçı yemek sonrası yaptığı konuşma da birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekerken, üstü kapalı verdiği mesajlarıyla ileriye dönük hazırlıklı olduğunu hissettirdi.

Konuşmasında TAŞÇI; ‘’  bugün burada bir kenti oluşturan her kesimden insanları bir arada görüyor olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum.

Bu birlik ve beraberlik ruhuyla bir araya gelmesi o şehrin dinamiklerini harekete geçirmek için en büyük etkendir. Bu ruh ile hareket edecek topluluklar her zaman yaşadıkları kentlerin refah ve kalkınmışlıklarını arttırmışlardır. Bu gece burada yeni birlikteliklerden doğacak güce inanıyorum. İnşallah burada oluşacak bu birliktelik gücünün yaşadığımız şehrin ve toplumun kalkınmasına katkı vermesine vesile olur.  İstiklal Şairi M. Akif’ in dediği gibi;  Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez; Toplu vurdukça yürekler, onu top sindiremez.

Bütün İslam aleminin kalbinin tek attığı bu ramazan günlerinde vatanımız ve İslam alemi için duamız ve temennimiz ittifaktır, Birliktir, Beraberliktir.

Bu birlik ve beraberliğimizin, önümüzdeki günlerde, özelde Samsunumuza, genelde ise ülkemize hayırlara ve güzelliklere vesile olmasını Cenabı – Allahtan niyaz ederim ’’ dedi.

İshak TAŞÇI konuşmasını şöyle tamamladı ‘’ Manevi iklimini yaşadığımız mübarek Ramazan ayının son günlerinde,  Atakum halkımızın ve tüm Samsun halkının Ramazan Bayramını şimdiden kutlar, ülkemize hayırlar getirmesini bu güzde topluluğun sağlık sıhhat  içerisinde beraberce nice ramazanlara kavuşmamızı   yüce Allah’tan diliyorum’ diye konuştu. ‘’

GENİŞ KATILIM OLDU

Afilli Restaurant’ın yazlık bahçesinde gerçekleşen iftar yemeğine katılım oldukça yüksek oldu. Yemeğe Samsun Vali Yardımcısı Hulusi Kaya, Samsun emniyet müdür yardımcısı Erol İpek, Samsunspor eski yöneticilerinden İşadamı Tahsin Kosif, Ak Parti İl Genel Meclis Gurup Bşk. Mustafa Numanoğlu, bazı Ak parti il yönetim kurulu üyeleri, eski  Atakum AK Parti İlçe Başkanı Ömer Örnek, eski Taflan belediye başkanı Ali Evli, Atakum Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Metin Sinecek, bazı kadın sivil toplum örgütü yöneticileri ve Başkanları  Mahalle Muhtarları, Mahalle temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. İshak Taşçı Yemek sonrası davetlilerini kapıda uğurlayarak katılımlarından dolayı tek tek teşekkür etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.