real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Mart 2014

Kadınları hatırladı.

koktas-tan-miting-degerlendirmesi_3444_oAK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle yayınladığı kutlama mesajında kadınların her zamankinden daha güçlü olduğunu söyledi. Köktaş, ülkenin yönetimi ve geleceğinde kadınların, başarılarıyla daha fazla söz sahibi olduklarını kaydetti.

Kadınlar Gününde kadınlara siyaseten önem verdiklerini ifade eden Köktaş geçtiğimiz günler de ulusal basına konu olmuş ve Belediye meclis üyesi adaylıklarında listeler de bayanlara yeterli kontenjanı tanımadığı için eleştirilmişti.

İŞTE O HABER

Samsun’da bir internet sitesinin sahibi kadın gazeteci Canan Yılmaz, geçen hafta içi açıklanan siyasi partilerin belediye meclis üye listelerinde kadınlara seçilebilecek yerlerde yer verilmemesine yaptığı bir haberle tepki gösterdi. Haberde kadın fotoğrafları üzerine il başkanlarının yüzlerini ekleyen kadın gazeteciye bu haberde kullandığı görselden dolayı tepki yağdı. Mahkemeden engelleme kararı çıkartan AKP İl Başkanı Fuat Köktaş, haber görselinin cemiyet ve siyaset hayatındaki itibarını zedelemeye yönelik olduğunu öne sürerek internet sayfa görüntülerinin yayından kaldırılmasını talep etti.

AKP İL BAŞKANI MAHKEMEYE VERDİ

Canan Yılmaz, 19 Şubat 2014 Çarşamba günü “samsunanaliz” isimli sahibi olduğu internet sitesinde, “EŞİTLİK SÖYLEMLERİ YİNE MASAL ÇIKTI” başlıklı bir haber yayınladı. Haberde AKP, CHP ve MHP’nin açıklanan meclis üyeleri listesinde kadınlara seçilebilecek yerlerden aday gösterilmemelerini eleştirdi. Haber sonrası harekete geçen AKP İl Başkanı Fuat Köktaş, mahkemeden kişilik haklarına saldırı olduğu gerekçesiyle mahkemeye başvurdu.

“HABER TAMAMEN GAZETECİLİK REFLEKSİ”

Haberde gazetecilik refleksi gösterdiğini, bir kadın ve gazeteci olarak kadınların listelerde figüran rolü oynadığına tepki olarak bu haberi yaptığını belirten Canan Yılmaz, “Ülke nüfusunun yüzde 52’sini kadınların oluşturduğu bir toplumda, kadınların sıralamanın en altında yer alması ülke için büyük sıkıntıdır. Bizler de bu durumu ironik bir şekilde haberleştirdik. Hepsi bu” diyerek tepkisini dile getirdi.

Kaynak: ODA TV

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.