step mom and son porn videos

logo

reklam
16 Aralık 2013

Kadifekale Sakinleriyle Bir araya Geldi…

IMG_3686İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”Yaptığımızı hizmetleri tekrar Belediye Başkanı olma oy alma arzusu ile değil,halka hizmet hakka hizmet disturuyla yapmaya çalıştığını söyledi.

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,  Kadifekale Mahallesi Sakinleriyle Topçuoğlu Apartmanı Yıldız sitesinde organize edilen  kahvaltıda bir araya geldi.Böylesine samimi sıcak bir ortam hazırlamanızdan dolayı site sakinlerine teşekkür eden Başkan Demirtaş, 2009 yılında sizlerin teveccühü ile 4.5 yıldır Belediye Başkanı olarak görevimizi sürdürüyoruz.Belediye olarak elimizdeki imkanları halkımıza kalıcı hizmet sunma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.Belediye olarak kendi ayakları üstünde durabilen bir çok projeyi hayata geçiren yerel yönetimler arasında örnek gösterilecek bir kurum olduk.Bilinen çalışmalar dışında belediye olarak daha önceki yıllarda Atakum Belediyesi ile ortak olan Asfalt Plentimizini borcunu ödemek kaydıyla tamamı ile birlikte şuan belediyemize ait oldu.Asfalt plentimize yatay silolar yaparak asfalt malzemesini hava şartlarında kurtararak yakıttan tasarruf ettik. Biz Belediye olarak sadece asfaltın nakliyesine anlaşmalı firmalara 1.5 milyon TL para harcıyorduk.Şu an 1.1 milyon TL’ye SAMGAZ ile anlaşma yaparak hem ucuza yakıt kullanacağız hem de  nakliye sorununu ortadan kaldırarak imkanlarımızı yerinde doğru yatırımlara harcayarak  kâra gececeğiz” dedi.

 

İLÇEMİZE BÜYÜK YATIRIMLAR YAPTIK

 

Kimsesiz çocuklarımıza yönelik 4 Milyon TL’ye Sevgi Evleri,Halk Ekmek Fabrikasına 17 Milyon TL bir yatırım yaptık diyen Başkan Demirtaş,2009 yılında 250 mt yol yapan bir belediyeden 2012 yılında 250 Km yol yapar hale geldik.Yoldan kastımız asfalt,kaldırım,stabilize yollara ek olarak sathi kaplama çamur deryasına dönene ilçemizdeki 10 tane köyümüzün  tamamına bu hizmeti sunarak hizmet üretme kapasitemiz artı “dedi.

Yaptığımızı hizmetleri tekrar Belediye Başkanı olma oy alma arzusu ile değil,halka hizmet hakka hizmet disturuyla yapmaya çalıştığını söyleyen Başkan Demirtaş, Benim siyasi mantalitem halkına hizmet etmek adına 1 çiviyi hizmet için çakan insanı omuzlarımda taşırım. Hizmet bizim öncülük esasımızdır. Bizim bu samimiyetimizi hissederseniz hem çevrenize hem de hizmete katkı vereceksiniz “dedi.

 

Belediyeciliğin yaşayarak öğrenildiğinin altını çizen Başkan Demirtaş,” Bu işi öğrendim ben oynamıyorum küstüm demenin hoş bir davranış olmamasından, ötürü bu şehre sahip çıkma adına önümüzdeki seçim sürecinde bir kez daha aday olarak karşınıza çıkmaya karar verdim” dedi.

 

Kahvaltı programına İlkadm Belediye Başkanı Necattin Demirtaş eşi Lütfiye Demirtaş,Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç,mahalle ve site sakinleri katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.