real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Ocak 2014

Kadifekale Mahallesi Ziyareti…

IMG_2177Çeşitli toplantılar ve ziyaretler aracılığıyla vatandaşlarla sürekli bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Kazım Karabekir  Mahallesi Okan sokakta Gazi Sitesi,Kadifekale Mahallesi Kırklar  Sitesi’ni ziyaret ederek, vatandaşın sıkıntısını dinleyerek sıkıntılarına çözüm oluyor.

Gerek sivil toplum kuruluşları gerek muhtarlar gerek de mahalle sakinleri ile bir araya gelerek hem ilçemizin gelişimine katkı sağlıyoruz hemde yaptığımız çalışmaları bire bir anlatma imkanı buluyoruz diyen Başkan Demirtaş,İlkadım Belediyesinin Hilal Kart,Halk Ekmek,Askıda Ekmek,Trafik Eğitim Pisti,Yer altı Konteyner Sistemi,SAMBİS,Çöpünüz Altın Olacak Engeller Ortadan Kalkacak gibi kalite odaklı bir hizmet anlayışıyla çağdaş projelere devam edeceğini söyledi.

EŞİT VE ÇOK YÖNLÜ HİZMETİ İLÇEMİZDE HAKİM KILDIK

İstek ve önerilerini birinci ağızdan ulaştırma fırsatı yakalayan site sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Demirtaş, vatandaşın sıkıntılarını dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyor.

Yüz yüze ve oldukça sıcak bir ortamda sitesi sakinleri ile samimi bir şekilde sohbet eden Başkan Demirtaş, İlkadım Belediyesi tarafından bölgede yapılan hizmetler hakkında bilgiler verdi. İlçedeki tüm mahallelere hizmet getirdiklerine vurgu yapan Başkan Demirtaş, “Sistematik ve planlı bir şekilde tüm mahallelerimizde yol, kaldırım,baskı beton uygulamaları  ile önemli çalışmalar yürüttük. Alt yapı ve yol sorunundan sosyal olanakların iyileştirilmesine kadar çok yönlü olarak hizmet ettik. İlkadım gelişti, mahalle ve sokaklarımızda  buna paralel olarak değişerek bambaşka güzel bir hale geldi. Başarımızın sırrı herkese eşit ve çok yönlü hizmet etmek ” dedi.

İLKADIM ARTIK TERCİH EDİLEN BİR İLÇE OLUYOR

Vatandaşımızla bir araya gelmeye ve fikir alış verişinde bulunmaya oldukça özen gösteriyorum diyen Başkan Demirtaş,İlkadım artık  göç veren bir ilçe konumunda çıkarak  insanların yaşamak için tercihleri arasına giren şehrin merkezinde  ticaretin ve sanatın kalbi olma noktasında birinci sırada yer alıyor. Çünkü İlkadım’a vizyon kazandıran projelerimiz bir yıldız gibi parlamakta ve insanları ilçemize çekmekte. Halkımız bizi tekrar seçer ve devam kararı verirse ortaya koyduğumuz hizmet  yaptığımızın ve yapacağımızın teminatı,referansı olacak  “dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.