real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
27 Şubat 2014

KADEF’E TEŞEKKÜR EDİYORUM

İKİKavaklılar Dernekleri Fedarasyonu (KADEF) Başkanı Yılmaz Karagöz, Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı’yı Ak Parti Atakum Seçim Koordinasyon Merkezi’nde ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

KADEF’E TEŞEKKÜR EDİYORUM

KADEF’in şehrimizde örnek teşkil eden sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu ifade eden İshak Taşçı, “Atakum’a hizmet için yola çıktığımızda projelerimizi halkımız başta olmak üzere bütün kamuoyu ile paylaşmıştık. Ancak bu projelerin hayata geçmesi için yapılacak en önemli hamlenin ortak aklı devreye sokmak olduğunu söylemiştim. Hedefsiz, vizyonsuz ve plansız bir yönetim mümkün değildir. Bu söylediklerimizi ise istişaresiz, birlikteliğin gücünü arkanıza almadan yapamazsınız. KADEF Başkanı’nın bu ziyaretini öncelikle bu manada oldukça anlamlı buluyorum. Sivil Toplum Örgütleri gelişmiş toplumların vazgeçilmezleri arasındadır. Biz, Atakum’un hak ettiği noktaya ancak toplumsal bilinç ve birliktelikle ulaşabileceğini düşünüyoruz. Aday adaylığımız döneminde de bir araya geldiğimiz, istişare ettiğimiz, proje ve hedeflerimizi anlattığımız KADEF ve sayın başkana, nazik ziyaret ve başarı dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAŞARILAR DİLİYORUM

KADEF olarak hedeflerinin her zaman toplumsal birlikteliği oluşturacak duygu bütünlüğünü sağlamak olduğunu belirten Yılmaz Karagöz, “İshak Taşçı’yı Aday Adaylığı sürecinden itibaren takip ediyoruz. Projeleri ve ortaya koyduğu vizyon ile Atakum’a yakışır bir rekabet ortamı ortaya koyduğuna inanıyoruz. Daha öncesinden Sivil Toplum Örgütlerine bakış açısının her zaman pozitif olduğunu biliyoruz. İstişare makamına inanan, toplumsal uzlaşmaya her zaman önem veren bir yapıya sahip. Güler yüzü hiçbir zaman eksik olmayan, çevresine her zaman saygı ölçüsünde yaklaşan kardeşimize çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum. Aday Adaylığı sürecinde de ortaya koyduğu inanç ve performans kendine olan güvenini ortaya net bir şekilde ortaya koymuştur. Bu duygu ve düşüncelerle öncelikle kendisine, sonrasında ise yönetim kurulu üyemiz ve başkan yardımcımız Meclis Üyesi Adayı Mustafa Keskinoğlu arkadaşımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.