real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Kasım 2013

KADEF Ziyareti…

111418Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Seçim kampanyası dahilinde KADEF’i ziyaret ederek yönetim kurulu başkanı Yılmaz Karagöz ve yönetim kurulunu ziyaret etti.
Yaklaşan seçimlerin Atakum için değişim ve gelişim anlamına geldiğini ifaden İshak Taşçı, “Çıktığımız bu yolda tek hedefimizin çalışmak olduğunu her zaman dile getiriyoruz. Atakum gelişirse projelerle, hizmetle, birlik ve beraberlikle gelişir. Ortak akılla çözüm, ortak hareketle gelişim sağlayacağız. Bu noktada sivil toplum örgütleriyle istişare etmek, fikirlerini, düşüncelerini almak bizim için oldukça önemlidir. KADEF gerek yapısı ve gerekse ortaya koyduğu enerjiyle ilimizin önemli örgütlenmelerinden biridir” diye konuştu.
Türkiye’nin son yıllarda büyük atılımlar yaptığının altını çizen Taşçı, “Bizim hedefimiz bu atlım ve gelişimden artık Atakum’un da faydalanmasıdır. Böylesine değerli bir coğrafyanın böylesine sıradan bir yerleşim merkezi gibi kalmasına kimsenin razı göstermesi mümkün değildir. Geçen zaman yanmak ve üzülmemek elde değil ama hedef geleceği kurtarmak. İlk işimiz öncelikli sorunları çözmek ve hemen proje atılımını başlatmak olacaktır. Buraya geliş sebebim, kendimi tanıtmaktan çok projelerimizi, hedefimizi sizlere sunabilmektir. İlginiz, desteğiniz ve nezaketinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.