real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Aralık 2013

Jelibon Benzetmesi…

serhat aks (1)Hak ve Eşitlik Partisi(HEPAR) Samsun İl Başkan Yardımcısı Serhat TÜRK, Yusuf Ziya Yılmaz’ın Havza’da karşılanmasına değişik bir yaklaşım göstererek Samsun siyasilerine JELİBON benzetmesi yaptı:

Sözlerinde Samsun Siyasilerini eleştiren TÜRK:

‘’Bu nasıl bir siyasi anlayıştır ki, daha 1 gün önce arkasından olumsuz konuşulan bir Belediye başkanına karşılama yapsın, bu nasıl bir deniz analığıdır, deniz anası bile bu kadar sallanmaz, böyle açılıp açılıp kapanmaz.. Bilen bilir, eski Sinop-Boyabat yolu çok kıvrımlıdır ama, bizim siyasetçilerimiz inanın bana o virajlardan daha sert kıvırıyorlar!

Kendi kulaklarımla duydum, dinledim, şahit oldum.. Yusuf Ziya hakkında demediklerini bırakmadılar.. Koruma ordusuna yıllık 400bin Lira masraf ettiğinden tutun, Samsun’a parktan başka ne yaptı ki sorusunu soran soranaydı..

Hatta daha da ileri giden vardı..

Hatta bazı kendini ulasalcı sanan İl başkanları ‘’ Yılmaz da artık iyice AKP bayrağı sallıyor, yetti yani’’diyecek kadar renk atmıştı..

Bu cümle neyi ifade ediyor biliyor musunuz? Bunlar kesinlikle samimi değiller..

Yahu, memleketi bu hale getiren, yürütmenin başındaki partinin adayı sonuçta, sen Yusuf Ziya Yılmaz’ı AKP’li görmeyerek ancak kendini kandırırsın..

Kendini kandırdığın aşikar ortada ki, 1999’da bir kaptırdın belediyeyi, hala oy yerine nal topluyorsun!

JELİBON BENZETMESİ:

Sözlerine devam eden TÜRK:

‘’Yahu, ilkeli siyaset denilen bir şey var. Edep edep.. ‘’Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol’’ demiş..

Eskiden çocuklar JELİBON yerlerdi, şimdi alın o Jelibon’u kızgın tavada eritin, bunlar da aynen öyle cıvık ve yapışkanlar! Şu Havza’da karşılanan Yusuf Ziya Yılmaz’ın karşılanma fotoğraflarına bakıyorum, arkasından uzun hava okuyanların tamamı orada.

İşte Samsun bu yüzden geride. İlkesiz siyaset, köhne zihniyet.

Herkes kendine gelsin, yoksa bu siyaseti yapmasın, gitsin Jelibon satsın!

Dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.