step mom and son porn videos

logo

reklam
31 Ocak 2014

İYİLİK PROGRAMI YÜREKLERE SESLENDİ

 IMG_2960Kimse Yok Mu Samsun Şubesi ve Canik Başarı Üniversitesi’nin birlikte düzenlediği ‘Dalga Dalga İyilik’ programında gönüllü iyilik yardım hareketine verdiği destek den ötürü İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş teşekkür plaketi takdim edildi.

Büyükşehir Atakum Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa AK Parti Samsun Milletvekili Birnur Şahinoğlu,İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Atakum Belediye Başkanı Metn Burma, Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir,MHP Atakum Belediye Başkan Adayı Necdet Çamaş,Kimse Yok Mu dernek üyeleri ve gönüllü hizmet eden  vatandaşlar katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Kimse Yok Mu Samsun Şube Başkanı Mustafa Baş, “Sadece Samsun’da değil, Türkiye’de değil, dünyanın 103 ülkesindeki yardım faaliyetlerini, oradaki hikâyeleri, kara kıtanın kara bahtlı çocuklarının yaşam sevinçlerini sizlerle bu gece paylaşmak istedik “dedi.

ŞAHİNOĞLU BENİ ETKİLEYEN TEK DERNEK

Açılış konuşmasının akabinde söz alan AK Parti Samsun Milletvekili Birnur Şahinoğlu, “Ülkemizde birçok yardım amacıyla kurulmuş sivil toplum kuruluşu var. Ama beni en çok etkileyen Kimse Yok Mu Derneği oldu. Öyle bir yardım kuruluşu düşünün ki, sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir tarafında dini, dili ve ırkı ne olursa olsun herkesin yarımına koşuyor “dedi.

-DAR GELİRLİ AİLELERİN SOFRALARINA SICAK YEMEK SUNDUK

Kimse Yok Mu derneği ile yaptığımız etkinliklerle güzel günler geçirdik diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan ayının ilk gününden son gününe kadar mahalle sakinleri tarafında yoğun ilgi gören mobil iftar çadırlarında genç-yaşlı, kadın-erkek her kesimden vatandaşların bir araya gelerek  iftar çadırında Ramazan heyecanı ve coşkusu paylaştık. İlçemizde eski ramazan günlerini yaşatmak adına attığımız bu adıma Kimse Yok Mu derneği ile birlikte hareket ettiğimiz dar gelirli ailelerin sofralarına sıcak yemek sunduk” dedi.

IMG_2946-KİMSE YOK MU’NUN FAALİYETLERİNİ ÖNEMSİYORUM

Daha sonra kürsüye çıkan Canik Başarı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Bekdemir ise, “Bu geceyi Kimse Yok Mu ile birlikte organize eden üniversitemiz öğrencilerini kutluyorum. Bu tür faaliyetlerin öğrencilerimiz tarafından sahiplenilmesini çok önemsiyorum” dedi.

Konuşmaların ardından ise ünlü sunucu Reha Yeprem 1996 yılında çalışmaya başladığı Samanyolu Televizyonu’nda yaşadıklarını Kimse Yok Mu sayesinde Türkiye ve dünyada yardım için gittiği yerlerde yaşadığı ilginç olayları bazen şiirle, bazen görüntülü bazen de fotoğraf eşliğinde anlattı.

Gecede yapılan sunumun ardında Demirtaş’aKimse Yok Mu Asya Arama Kurtarma lideri İsmail Büyükay İlkadım Belediye Başkanı Necattin plaketini takdim etti.

 

 

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.