real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Ocak 2014

İstihdam Oluşturan Projeler…

dogru2Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Ortaya koydukları her projenin çeşitli çarpan etkileriyle Atakum Halkı’na hizmet edecek şekilde planlandığını söyledi.

SOSYAL YAŞAMDA LİDER
Atakum için hazırladıkları projeler ve planlama sayesinde bugünden çok daha farklı bir kent oluşacağını belirten Taşçı, “Atakum dendiğinde insanların aklına sosyal yaşam aktiviteleri geldiğini ancak şu an için sosyal donatıların yetersiz kaldığını görüyoruz. Atakum’u insanlar sadece yazın gelecebilecekleri bir yer olarak görüyor. Atakum’u sosyal anlamda çığır açacak bir noktaya taşımak istiyoruz. Atakum’u cazibe merkezi yapabilmek için önce çekim merkezi olabilecek yatırımlar yapılmalıdır. Döner Kule Restaurant, Ada Cafe, Yayla Konaklama Tesisleri, Seyir Tesisleri ve motelleri, Dev Akvaryumpark, Yörekent, Çarşı Caddeleri, Dev Kapalı çocuk oyun alanları projelerimiz sosyal anlamda Atakum’a büyük bir zenginlik ve çeşitlilik katacaktır. Atakum neresinden bakarsanız bakın ışıl ışıl olacak ve yaşanacaktır” diye konuştu.

İSTİHDAM OLUŞTURAN PROJELER
Ortaya koydukları her projenin çeşitli çarpan etkileriyle Atakum Halkı’na hizmet edecek şekilde planlandığını ifade eden İshak Taşçı, “Atakum’dan çok daha aşağıda ve alan olarak küçük yerlerin dünyaya nasıl pazarlandığını hepimiz görüyor ve konuşuyoruz. Ancak asıl konuşmamız gereken şey, donanım ve donatı olarak çok daha gerilerde olan bu yerlerin nasıl hazırlandığı ve nasıl pazarlandığıdır. Atakum önce kendi yaşayan halkına yüksek yaşam konforu oluşturmalı, sorun ve problemlerinden hızla arınmalıdır. Hayata geçirdiği her proje kent yaşamına katkı sağladığı kadar, istihdam da oluşturmalıdır. İlçemizi hedeflediğimiz noktaya taşıyabilmenin tek yolu Proje ve istihdam birlikteliğidir” şeklinde konuştu.

DOĞRU ZAMAN DOĞRU PROJE
Atakum’un bir kimlik oluşturarak, potansiyeline yakışır bir vizyon ortaya koyması gerekliliğinin altını önemle çizen Taşçı, “Bu güne kadar proje ve bir hedef doğrultusunda çalışmalarımıza devam ettik. Kampanyamızı da bu doğrulta da sürdürdük. Atakum Halkı’na projelerimizi, hedeflerimizi anlattık. Atakum’un projelerle, örnek hizmetlerle, ilk niteliği taşıyan çalışmalarla anılmasının zamanı geldiğinde hemfikir olduk. 30 Mart bu anlamda en doğru zamandır. Seçim aynı zamanda Atakum için en doğru projelerin hayata geçmesi anlamında da büyük önem taşımaktadır. Bu kent, inatla, hırsla ve egolarla değil, bilimle, ortak akılla ve araştırmalarla yönetilmelidir. Dolayısıyla 55de55 Atakum Projeleri artık şahsıma değil, Atakum’a aittir. Projelerin, geleceğin, değişimin, gelişimin konuşulduğu, tartışıldığı ve yaşandığı bir kent özlemimiz artarak devam ediyor” diye konuştu.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.