step mom and son porn videos

logo

reklam
27 Kasım 2013

İSTİFASI SARSTI…

kenan şaraBüyükşehir Belediyesinden siyasi bir operasyonla ayrıldı.
500 MİLYON BORÇ!
Samsun kamuoyu dün Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara’nın siyasi bir operasyonla görevinden ayrılmasıyla sarsıldı. Şara’nın yaklaşık 15 yıldır Genel Sekreterlik görevinde bulunduğu Belediyenin 500 milyon TL’yi aşan borcu ise dudak uçuklatıyor.
İSTİFASI SARSTI
Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara’nın görevinden ayrıldığı haberi Samsun siyasetinde şok etkisi yaratırken, işin arka planında Başkan Yılmaz’ın adaylığını garanti altına alma hamlesinin olduğu öğrenildi. Özellikle AK Parti teşkilatından Genel Merkeze gönderilen şikayet dosyaları ve ısrarlı baskıların sonucunda Yılmaz’a ekibini tasfiye ederek adaylık şartı getirildiği öğrenilirken, geçmiş dönemlerde de buna benzer hamleleri yapan Yılmaz’ın seçimden sonra yine aynı ekibi iş başına getirebileceği ve teşkilatın aday yapılmasına karşı olduğu belirtildi500 MİLYON BORÇ 

Yaklaşık 3 dönemdir Genel Sekreterlik görevini sürdüren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara’nın hizmet karnesinde adeta borç batağına girmiş bir Büyükşehir Belediyesi manzarası mevcut. Belediyeye ait özel şirketler, SAMULAŞ, Anakent İmar İnşaat, SASKİ ve SABEK ve bağlı kuruluşlarla birlikte 500 Milyon TL’yi aşan bir borca sahip Büyükşehir Belediyesi adeta geleceğini de ipotek altına almış durumda. Çok eleştirilen ve hala zarar eden Hafif Raylı sistemden dolayı dış borçları zirve yapan Belediyeyi önümüzdeki günlerde zor günler bekliyor.

VURAN HALA YAKALANAMADI

2008 yılında İlkadım ilçesi Liman Mahallesi’nde Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Kenan Şara’ya oturduğu apartmanda silahlı saldırı düzenledikten sonra 9 yıl 2 ay hapis cezasına çarptırılan Necdet B. isimli şahıs, cezaevinden hasta olduğu için yatışı yapıldığı hastaneden firar etmişti. Emniyet güçleri tarafından aranan şahıs hala bulunamazken, Şara’nın bu olaydan dolayı ruh halinin sıkıntılı olduğu iddia edildi. Yaşadığı siyasi baskıların üzerine kendisini vurmaya kalkışan şahsında hala bulunamaması nedeniyle Şara’nın izne ayrıldıktan sonra emekliye ayrılacağı öğrenildi.

FERHAT SOY 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.