step mom and son porn videos

logo

reklam
02 Eylül 2013

İşte Samsun’u Zirveye Taşıyacak Plan

CNK_8099Canik’te Stratejik Plan mesaisi

Canik Belediye Başkanı Osman Genç tarafından yaklaşık 4 yıldır çalışmaları yürütülen Samsun Stratejik Planı son aşamaya geldi. Stratejik Plan içerisinde Samsun’u eğitimden sağlığa, ulaşımdan lojistik merkezlerine kadar bir çok alanda geleceğe taşıyacak projeler yer alıyor

YOL HARİTASI BELİRLENİYOR

Canik Belediyesi’nde bugünlerde Samsun’u geleceğe taşıyacak Stratejik Planı’nın son aşamaya gelmesinin heyecanı yaşanıyor. Başkan Osman Genç’in 4 yıldır üzerinde durduğu Samsun Stratejik Planı’na son şeklini vermek için yoğun mesai harcanıyor. Ekibiyle birlikte toplantılar yapan Başkan Genç, Stratejik Plan ile birlikte yol haritasının belli olacağını söyledi.

SAMSUN’U ZİRVEYE TAŞIYACAK  PLAN

Samsun’un özel avantajlara sahip bir şehir olduğuna dikkat çeken Başkan Genç, “Değişen dünyada Samsun da önemli bir noktada bulunuyor. Ancak şehirlerin yarıştığı bu yüzyılda malesef Samsun’u ileriye götürecek bir strateji geliştirilmedi. Biz bu eksiklikten yola çıkarak uzun süredir hazırlık çalışmalarını yürüttüğümüz Stratejik Planı tamamlamak üzereyiz. Bu plan dahilinde gelişecek Samsun Türkiye’nin ilk 5 ili arasına girmeye adaydır” dedi.

HER ALANDA PROJE VAR

Samsun için çok özel ve titiz bir çalışma yaptıklarını belirten Başkan Osman Genç, “Stratejik Planımız içerisinde eğitimden sağlığa, ulaşımdan lojistik merkezlere ve kaliteli, konforlu yaşam alanlarına kadar hemen hemen her alanda projelerimiz mevcut. Stratejik Planımızı tamamladığımızda projelerimizi açıklayacağız. Biz ‘Samsun’u nasıl daha ileriye götürebiliriz’ diye çalışıyoruz. Şehrimizi yeniden uluslararası yapacağına inandığımız bu çalışmamız, Samsun için büyük önem taşıyor” diye konuştu.

PLAN, ORTAK AKILLA HAZIRLANIYOR

Ortak akla önem verdiklerini de dile getiren Başkan Genç, “Stratejik Plan hazırlanırken Samsun’un geçmişinden bugününe, tarihinden turizmine, eğitiminden sağlığına kadar tüm verileri ayrıntılı olarak değerlendirilmiş ve Samsun’un gerçekleriyle bütünleşen bir planlama yapılmıştır. Ayrıca Stratejik Plan hazırlanırken sivil toplum örgütleri dahil, Samsun’da yaşayan, Samsun’un gelişimine katkı sağlayabilecek tüm tarafların görüşlerine başvurulmuştur” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.