real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Mayıs 2013

İstanbul’a SAMSUN damgası…

FESHANEKÜCÜKGalip Öztürk, Samsun Fuarına güllerle geldi..

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından İstanbul Feshane’de bu yıl 6.’sı düzenlenen ‘Samsun Buluşmaları Fuarı’ düzenlenen görkemli bir törenle açıldı. Samsun’un tanıtıldığı fuara Canik Belediyesi’nin standı damga vurdu.

Samsun Valiliği ve SADEF tarafından İstanbul Feshane’de düzenlenen “Samsun Buluşmaları Fuarı” muhteşem açılış töreniyle başladı. Açılış öncesi Eyüp Sultan Camii’nde kılınan Cuma Namazından sonra Mehteran eşliğinde çalınan milli marşlarla Eyüp-Feshane’ye gelindi. Burada açılış kurdelesi kesildi.

STANDA HAYRAN KALDILAR
Yoğun katılımın yaşandığı fuarın açılış törenine Milletvekilleri, belediye başkanları, SADEF Yönetim Kurulu üyeleri, siyasi parti temsilcileri ile bürokratların yanısıra Samsunlu bir çok ünlü isim katıldı. Açılış sonrası fuarı gezen konuklar Canik Belediyesi’nin standına hayran kaldı. Fuara adeta damga vuran Canik Belediyesi standındaki belediye tarafından tamamlanan projeler dikkat çekti. AK Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili İhsan Kalkavan, İş Adamı Galip Öztürk, SADEF Genel Başkanı Kaya Aşçı gibi bir çok ismi standta ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, projeler hakkında bilgi verdi.

BİLİŞSEL ŞEHİRCİLİK VE BELEDİYECİLİK

Canik Belediyesi’nin standını gezen davetliler, özellikle Canik Belediyesi yeni hizmet binası ve Samsun’un en büyük meydanı olan Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’na hayran kaldı. Belediyecilik anlayışını yeni bir boyuta taşıdıklarını ifade eden Başkan Genç. Artık dünyanın neresinde olursanız olun hizmet ayağınızda. Vatandaşlarımızın belediyesini her an yanında, elinin altında hissedebileceği bir sistemi Canik’e kazandırdık. Bu sistemin adı Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS). Bu yeni sistemi Bağcılar Belediyesi’nden sonra Türkiye’de hayata geçiren ikinci belediye Canik Belediyesi olmuştur. Artık dünyaya açılan bir Canik Belediyesi var. Bilişim çağında çağa ayak uydurmamız gerekiyor. Biz de bilişsel şehircilik ve belediyecilik yapıyoruz. Yaşadığımız çağ bilgi çağı. Hammaddesi bilgi ve akıl olan ürünler, dünyanın geleceğini şekillendiriyor. Bilgiyi tüm zamanlarda olduğu gibi, en iyi işleyenler, bilgiyi anlamlı bir şekilde yorumlayanlar, dünyayı dizayn ediyor” diye konuştu.

2.5 MİLYAR TL YATIRIM

Canik’te son 9 yılda 2.5 milyar liradan fazla yatırım gerçekleştiğini ve 5 binden fazla insana iş kapısı açıldığına işaret eden Başkan Genç, Canik’in nüfusunun yüzde 46 arttığını dile getirdi.
Samsun’un uluslararası bir kent misyonuna sahip olduğunu, Canik’in de Samsun’un sınırlarını aştığını vurgulayan Başkan Osman Genç, “Hayata geçirdiğimiz projeler Samsun ve bölgeye hitap etmesinin yanında Türkiye genelinde de örnek alınıyor. Samsun buluşmaları Fuarı’nda Canik Belediyesi olarak bu hizmetlerimizi gurbetçilerimizle paylaşıyoruz. Büyük işler başardık. 21. yüzyıl belediyeciliğini teknoloji ile harmanlayarak yaşanabilir ve estetik bir şehir inşa ediyoruz” dedi.

PAZAR GÜNÜ SONA ERECEK

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF), Samsun Valiliği, Samsun İl Özel İdaresi, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, 17 ilçe Kaymakamlığı ve İlçe Belediyelerinin de iş birliği ile gerçekleşen fuarda açılan 100’e yakın standda Samsun’un tarihi yapısı, turizmi, yöresel örf ve adetleri tanıtılıyor. Samsun Buluşmaları Fuarı 12 Mayıs pazar akşamı sona erecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.