real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
31 Ocak 2014

İşimiz FİFA’ya kaldı.

indirPTT 1. Lig ekiplerinden  Samsunspor’un kulüp başkanı Emin Kar, “Yabancı oyunculara 9 milyon borcumuzu ödemediğimiz takdirde 6 puanımız silinecek veya küme düşürüleceğiz” dedi.
Kar, 2001 yılından Phiri, Ben Ofoso ve 2011 yılından Bahia, Fink, Pal Lazar, Voldomiro, Akaki ve Gekas’a toplam 2 milyon 685 bin avro borçlarının bulunduğunu söyledi.

Haber Samsun’da internet medyası Derneği kuranların da içinde bulunduğu bazı haber sitelerinde yayınlandı.

Kulüpten 7.500 TL maaş aldığı iddia edilen ancak bu güne kadar konuyla ilgili sesini hiç çıkarmayan Sayın Başkan Emin Kar’a soruyoruz.

Kongre de Şampiyonluk iddiası ile taraftara umut veren sen değilmiydin?

Kongre de gelir gider ve borçlar listesine baktığında bu futbolcuların alacaklarını görmedin mi?

2001 yılındaki şu anki CHP Büyükşehir Adayı Tarık Cengiz’in de Asbaşkanı olduğu yönetimde yapıldığı iddia edilen usulsüzlükleri içeren denetim raporları açıklanırken, diğer dönemin denetim raporlarının Barnabas İncili gibi sır şeklinde tutulmasına bir yorumun var mı?

Eski Bakan Suat Kılıç’ın destekleri ile beraber bu yolda yürürken şimdi yanlız mı bırakıldın?

2011 yılında yabancı  futbolcuların biri gidip biri gelirken ve adeta yabancı transferi rekoru kırılırken  o dönemin kulüp Başkanı Kazım Yılmaz’ın şimdi Samsunspor maçlarına dahi gelmemesine sinirleniyor musun?

Daha çok soru var ama şimdilik bu kadarı yeter.

Sayın Başkan Sporun siyasetle iç içe olmayacağını ve kulübün profesyonelleşmeden yönetilemeyeceğini anlayana kadar da sorularımız devam edecek.

 

 

 

Share

Yeni Yorumlar Kapalı.

.