real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
25 Şubat 2014

İŞ YERİNE LAF, PROJE YERİNE TAMİRAT

11Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, seçim kampanyası dahilinde cadde ve esnaf ziyaretleri yaparak proje ve hedeflerini anlatmaya devam etti. Taşçı, Atakum’un her alanda lider ve örnek bir ilçe olması için 30 Mart’ın tarihi bir önemi olduğunu söyledi.

GEMİ KARAYA OTURDU

Atakum’un bir kimlik problemi yaşadığını ifade eden İshak Taşçı, “Atakum rotası belli olmayan bir gemi gibi. Şu anda ki mevcut başkanın seyir defterine bakıldığında son 5 yıldır kayda değer hiçbir şeyin olmadığını göreceksiniz. Rüzgar nereye eserse oraya giden bir geminin kaptanıyla Atakum’un bir yerlere gelemeyeceği aşikar bir gerçektir. Artık rotanın ve hedefin belli olma zamanı gelmiştir. Sayın Burma gemiyi karaya oturtmuştur. Türkiye’nin inşaat ruhsatlarından en fazla gelir elde eden belediyesi olmasına, belediyenin arsalarını satmalarına ve kredi kullanarak borçlanmalarına rağmen ortada ciddi bir projeden bahsetmek mümkün değildir. Bu kadar gelirin olacak, yetmeyecek arsalarını binalarını satacaksın, o da yetmeyecek borçlanacaksın sonrada 5 yılda 5 projeden bahsedemeyeceksin. Kaybeden sadece sayın başkan olsaydı sesimiz çıkmazdı ama kaybeden Atakum ve Atakum Halkı olunca susmamız mümkün değildir” diye konuştu.

HALK YERİNDE SAYAN BİR BELEDİYE İSTEMİYOR

Atakum’un heyecana, enerjiye gece ve gündüz durmaksızın çalışacak kadrolara ihtiyacı olduğunu belirten Taşçı, “Emek olmadan, mücadele olmadan iş yerine laf, proje yerine tamirat yaparak bir yere varamayacağımız aşikârdır. Atakum hizmet bekliyor. Atakum hizmet istiyor. Atakum geleceğe emin adımlarla yürümek istiyor. İlçemizde yaşayan işsizler ve gençler istihdam kapılarının açılmasını bekliyor. Esnafımız onları ticari olarak canlandıracak projeler bekliyor. Turizm için tek bir hamle yapılmadı oysa Turizm adına yapılacak onlarca hamle yerinde bekliyor. Bütün Atakum yapılacak onca şey varken yerinde sayan bir belediye istemiyor. 30 Mart Yeni Atakum’un temellerinin atılacağı tarihtir. Karadeniz’den bütün Türkiye’ye kendini hissettirecek bir kent yapısı oluşturmak istiyoruz. 55de55 Atakum Projeleri ile ilçemiz en iyiler listesine girecektir” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.