real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
03 Aralık 2013

İş Ve İstihdam Artacak…

111248Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Çobanözü Mahallesi’nde ev toplantısı yaptı. Hedef ve projelerini anlatan Taşçı, Atakum için hazırlandığı proje ve hedeflerini anlattı.
HEDEF PROJELERİN MERKEZİ OLMAK

Atakum’un huzurun ve modern yaşamın merkezi olması gerekirken çok basit problemlerin dahi çözülemediği bir yer haline geldiğini ifade Taşçı, “Bütün bunlar gösteriyor ki boşa geçen bir zaman, hatta geriye doğru ilerleyen belediye var. Bizim hedefimiz bir an önce gerekli hamleleri yaparak ilçemizi Türkiye’nin bir değeri haline getirmektir. Bu durgun, durağan, yerinde sayan anlayıştan bir an önce kurtulmamız gerekiyor. Projelerin hayata geçtiği, istihdam olanaklarının arttığı, gençlerimizin büyük şehirlere göç etmek zorunda kalmadığı bir Atakum için kararlılıkla yürüyoruz” diye konuştu.

İŞ VE İSTİHDAM ARTACAK

55de55 Atakum Projeleriyle geleceği aydınlık bir kent oluşturacaklarının altını çizen İshak Taşçı, “Bu günün en güzel şekilde yaşandığı ama geleceğin de kurgulandığı bir vizyonla yolumuza devam edeceğiz. Her projemiz Atakum’u geliştirirken, aynı zamanda iş ve istihdam olanakları da artıracak. Atakum her alanda gelişen bir kent olacak. Bunu yapabilmenin tek yolu ise proje ve hizmetleri hayata geçirmektir. Atakum, köyleri, mahalleleri, merkezi, sahili, doğal yaşamıyla yükselen bir değer olacaktır. Her başlık için proje ve hizmet başlıklarımız belirlenmiş ve planlanmıştır” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.