step mom and son porn videos

logo

reklam
11 Aralık 2013

İnsan Odaklı Hizmetler İçin Varım…

IMG_2878

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Mesleki becerileriyle elde ettikleri ürünlerin satışını sağlayarak aile bütçesine katkı sağlayan girişimci ev hanımlarımızın gayretleri takdire şayandır. ” dedi.

İlkadım Belediyesi  Kültür Müdürlüğü öncülüğünde açılan kurslarda eğitim veren kurs öğreticileri ile Acem Tekkesi’nde düzenlenen tanışma ve kaynaşma programında bir araya gelen Başkan Demirtaş, İlkadım ilçesinde bir çok insanımızın işine katkı sağlayan emeğine el atan katan emektar insanlarsınız. Özellikle belediyemizin yapmış olduğu sosyal faaliyetlerde tüm kurslarımızda kursiyerlerimize beceri kazandırarak hem kendi  bütçesine katkı sağlamak hem de el emeğini kazanca dönüştürme noktasında gayret gösteren bayanlarımızı önemsiyorum. Bu manada belediye olarak siz ortam yaratın bizde bu ortama destek verelim” dedi.

 

IMG_3023Belediye olarak ilerleyen zamanlarda hayata geçirmeyi düşündüğümüz sosyal sorumluluk projesi kapsamında kadınlara istihdam sağlamak ve aile bütçelerine katkıda bulunmak amacıyla el emeği göz nuru ürünleri pazarlayabileceğiniz   mülkiyeti belediyeye ait stantlarda el emeği göz nuru eserleri satışa sunma imkanı sağlayacağız diyen Başkan Demirtaş, Belediye olarak  üretime katkı sağlayacak insanlara her zaman destek oluruz. Bu noktada değerli eğitmenlerimizin kursiyerlere verdiği emeğin kazanca dönüşmesinin gurur verici bir duygu olduğunu söyledi.

 

ÜRETEN, HEYECAN YARATAN İNSAN ODAKLI HİZMETLER İÇİN VARIM.

Belediye Başkanlığı adaylığı hakkında kısa bir açıklama yapan Başkan Demirtaş, Belediyeciliğin yaşanılarak öğrenildiğini dışarıda göründüğü gibi kolay olmadığını söyledi. Demirtaş,Tekrar aday olmamdaki en büyük etkenlerde biri  üretmek,insanlarımıza faydalı olmak,üretmek adına insanlarımızda bir heyecan yaratmak insan kazanmak “dedi.

BAYANLARDAN BAŞKAN DEMİRTAŞ’A TEŞEKKÜR.

Samimi sohbet havasında devam eden birliktelik toplantısında söz alan Samsun Engelliler Derneği Başkanı Selma Gündoğdu,”Öncelikle yeniden belediye başkanlığına aday oluşunuzdan memnun oldum. Belediye olarak  bayanların istihdamına yönelik çalışmalarınızda dolayı buradaki tüm bayanlarına adına size teşekkür ediyorum dedi.

Siz varsanız bizlerde varız diyerek söz alan Kadınları Güçlendirme Derneği  Başkanı Safiye Öz,”El emeğin Kazanca Dönüşsün” projemiz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından 81 ilin tüm STK’ları tarafından destek gördüğünü ülke ekonomisine katalizör olarak da el emeğimiz olan ürünleri satarak hem iş hayatında hem de ev hayatında, başarılı olunabileceğini ispatlamak için çıktığımız yolda verdiğiniz katkı ve desteklerden ötürü şahsım ve dernek üyelerim adına teşekkür ediyorum “dedi.

Programın ardında Kültür Merkezinde eğitim veren öğretmenler, halkın yaşam koşullarına katkı sağlayacak çalışmaları alanda anlatmak adına yapılan işlerin yerinde görülmesi düzenlenen hizmet gezisi ile Halk Ekmek Fabrikası,SAMBİS,Trafik Eğitim Pistini gezdiler.

Birliktelik ve beraberlik programına İlkadım Belediye Başkanı Necattin Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Başkan Danışmanı Şerif Mırık, Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç, Unkapanı Kültür Merkezi Sorumlusu Rukiye Çamaş Kadınları Güçlendirme Derneği  Başkanı Safiye Öz,kurs eğitmenleri katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.