real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Aralık 2013

İnancımız Yüksek…

DSCN1125AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz mahallelelerde geniç çaplı bir fizibilite çalışmaları başlatacaklarını belirterek, ‘Her mahallemizin eksiklik haritası ortaya çıkarılacak ve rutin hizmetler buna göre sağlanacak” dedi
İNANCIMIZ YÜKSEK

Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte inandık ve bu yolda seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Canik Belediyesine talip olduk ve bunu da başaracağımıza inancımız tamdır. Sizlerin desteği ile birlikte göreve geldiğimiz de İlçemizin her köşesine aynı şekilde hizmet götüreceğiz. Hiç bir bölgesine ayırım yapmadan en güzel hizmeti vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Ekbimizle birlikte inandık ve bu yolda devam ediyoruz. Bizleri misafirperver bir şekilde ağırlayan Soğuksu Mahalle halkına teşekkür ediyorum” dedi.

DSCN1162EKSİKLİKLERİ BELİRLEYECEĞİZ

Mahallelerde geniş bir fizibilite çalışması başlatacaklarını belirten Kavraz, “Her mahallemizde kuracağımız ekiplerle eksikliklerin ne olduğu, hangi hizmetten ne kadar faydalanabildiği ve yapılması gereken öncelikli işlerin ne olduğu bu çalışmaların ardından masaya yatırılacak. Mahalle bazlı yapacağımız bu çalışma ile belediye hizmetlerinde adaletli ve eşit hizmet dağılımını da sağlamış olacağız. Canik ilçesinde topyekün bir kalkınma hamlesi başlatacağız” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.