real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Kasım 2013

İMAMLARA TAVSİYELER…

14483-106Toplumun ruhen ve bedenen sağlam ve dinamik gençlerle ayakta kalabildiğini söyleyen Başkan Demirtaş, suça yönelmiş gençlerin ‘Belediye ve Müftülük’  ortak programıyla topluma kazandırılabileceğini ifade etti.

İlkadım İlçesi Cami imamları istişare toplantısı Gazi Sosyal Tesislerinde yapıldı. İstişare toplantısına İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr.Hayrettin Öztürk,   İlkadım İlçe Müftüsü Yahya Polat ve ilçe cami imamları katıldı.

İMAMLARA TAVSİYELER

Toplantının açılış konuşmasını yapan Müftü Hayrettin Öztürk, İlkadım İlçesinde görev yapan camii imamlarına bazı nasihatlarda bulundu.  İmamların toplum önderleri olduğunu söyleyen Müftü Öztürk, ” Hakikatların önündeki cehaleti ortadan kaldıracak ilim ve irfan ordusu imamlardır.” dedi.

İmamların engin fikir ve düşünce dünyasına sahip olması gerektiğine vurgu yapan Öztürk, ” İmamlar, bir toplumda bir bedende baş gibidir. Bulundukları bölgenin önderidir.  Bireylerin aydınlatılmasında toplumun önderi olan imamlara büyük görevler düşmektedir. “diye konuştu.

ORTAK ÇALIŞMA ÖNERİSİ

Kötü alışkanlıklar kazanmış gençlerin topluma kazandırılması noktasında Diyanet İşleri ile birlikte çalışma yürütülmesi gerektiğini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Her iki kurumun ortak çalışmasıyla toplumsal huzurve refahın  sağlanmasında önemli bir adım atılabileceğini kaydetti.

“Din görevlilerinin toplumun önünde örnek ve kendisine danışılan kişiler” olduğunu kaydeden Başkan Necattin Demirtaş, ” Belediye Başkanı olarak 4,5 yıldır halkın arasındayız. Önümüze gelen en büyük sorunlardan birisi de kötü alışkanlık kazanmış gençlerin topluma kazandırılmasıdır.  Toplum ancak, ruhen ve bedenen sağlam ve dinamik gençlerle ayakta durmaktadır. Kötü alışkanlıklar, gençlerimizi mahvetmektedir.  Bu manada toplumu  ayakta tutmak için gençlerimize sahip çıkmalıyız. Bu manada manevi duygulardan yoksun insanın suça yönelmesi kaçınılmaz oluyor. Belediye-Müftülük işbirliği ile sokağa itilmiş, suça  ve kötü alışkanlıklar kazanmış kişilerin topluma kazandırılması gerekmektedir. ” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.