real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Aralık 2013

Sessiz Çoğunluğunun Sesi Olacağız..

İhsan_Kurnaz (2)AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım’ın sessiz çoğunluğunun kararını verdiğini ifade ederek, “İlkadımlı hemşehrilerimiz bizi benimsedi. Aramızda bir gönül köprüsü oluştu. Onlar önümüzdeki 5 yılı bizimle birlikte inşa etmek istiyorlar, biz de onlara hizmet etmek” dedi.

‘ARAMIZDA GÖNÜL KÖPRÜSÜ OLUŞTU’

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, aday adaylığı dönemi seçim çalışmalarına devam ediyor. İlkadım’ın dört bir yanında vatandaşlarla bir araya gelen ve İlkadım’ın gelecek 5 yılını inşa etmek için destek isteyen İhsan Kurnaz, vatandaşların ve esnafların yoğun ilgisi ile karşılanıyor. Gördüğü ilgi ve alakanın sıradan bir siyasi tanıtım çalışması şeklinde açıklanamayacağının altını çizen İhsan Kurnaz, “Bizler İlkadım’ın geleceği ile ilgili düşüncelerimizi İlkadımlı hemşehrilerimiz ile paylaşmaya çalışırken son derece samimi davrandık. Bu ilçenin kaybedecek vakti olmadığını ve bir an önce kalkınma hamlelerine başlanması gerektiğini vurguladık. 2014 yılı Nisan ayının İlkadım için bir milat olması gerektiğini savunduk. Hepsine tekrar tekrar teşekkür etmek istediğim İlkadımlı kardeşlerimiz de bizim bu hassasiyetimize vakıf oldular. Ve İlkadım’ın kaybedecek vakti olmadığı konusunda bizimle hemfikir oldular. Bunu insanların gözlerinden, samimi bakışlarından anlayabiliyorsunuz. İnsanlar birbirine sevgi ile muhabbet ile bakıyorsa orada bir gönül köprüsü kuruldu demektir. Ne mutlu ki biz, İlkadımlı kardeşlerimiz ile bu gönül köprüsünü inşa ettik” diye konuştu.

‘SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLACAĞIZ’

İhsan Kurnaz, İlkadım’ın sessiz çoğunluğunun İlkadım’ın geleceği ile ilgili kararını verdiğini belirterek, “İlkadımlı hemşehrilerimiz seçim çalışmalarımız boyunca bize destek verdi. Her gittiğimiz yerde bizi güleryüzle karşıladı. Samimi yaklaşımımızı fark etti ve aynı muhabbetle bize karşılık verdi. Yani, İlkadım bizi benimsedi. İlkadımlılarla aramızda bir gönül köprüsü oluştu. Onlar önümüzdeki 5 yılı bizimle birlikte inşa etmek istiyorlar, bunu da yüksek sesle ifade ediyorlar. Biz de İlkadım’ın sessiz çoğunluğunun sesi olmak, İlkadım’ı hak ettiği yere taşımak ve onlara hizmet etmek iztiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.