step mom and son porn videos

logo

reklam
06 Ocak 2014

İlkadım’ı Durağan Yapısından Kurtaracağız…

İhsan Kurnaz (2)İhsan Kurnaz, İlkadım’ın durağan yapısından kurtulması gerektiğini kaydetti.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, “İlkadım çok daha gelişmiş, çok daha müreffeh, çok daha kalkınmış bir konumda olmayı hak ediyor. Şu an içinde bulunduğu statik yapıyı asla hak etmiyor. Bu ilçeye dinamizm gerek. Dinamik projeler ve bu projeleri hayata geçirecek dinamik kadrolara ihtiyaç var. Biz bunun için yola çıktık: İlkadım bizimle altın çağını yaşayacak” dedi.

İLKADIM’I DURAĞAN YAPISINDAN KURTARACAĞIZ

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım İlçesi’nin mevcut kazanımlarının yeterli olmadığını kaydederek, yapılacak yatırım programları sayesinde İlkadım’ın mevcut durağan yapısından kurtularak çok daha gelişmiş bir ilçe hüviyetine kavuşacağını belirtti.

Aday Adaylığı seçim çalışmalarına devam eden İhsan Kurnaz, İlkadım’ın geleceğine ilişkin açıklamalarda bulundu. İhsan Kurnaz, İlkadım İlçesi’nin hak ettiği konumda olmadığını belirttiği açıklamasında;

İLKADIM GELİŞİME AYAK UYDURAMIYOR

“İlkadım İlçemiz Türkiye’nin pek çok ilinden daha büyük bir nüfus yoğunluğuna sahip. Samsun’un tabiri caizse kalbi konumunda. Böylesine önemli bir konumda ve büyüklükte olan İlkadım İlçemiz maalesef yeterli düzeyde gelişmiş değil. Son beş yılda bizim bildiğimiz, gözlemlediğimiz herhangi bir yatırım projesi hayata geçmiş değil. ÇOk daha gelişmiş, çok daha müreffeh, çok daha kalkınmış bir konumda olması gereken İlkadım maalesef yerinde sayıyor. Çevresindeki gelişime ayak uyduramıyor. İlkadım, şu an içinde bulunduğu statik yapıyı asla hak etmiyor. Bu ilçeye dinamizm gerek. Dinamik projeler ve bu projeleri hayata geçirecek dinamik kadrolara ihtiyaç var. Biz bunun için yola çıktık: İlkadım bizimle altın çağını yaşayacak” şeklinde konuştu.

KENTLER BAMBAŞKA KİMLİKLERE BÜRÜNÜYOR

Dünyanın; kentlerin yarıştığı bambaşka bir konuma doğru ilerlediğini vurgulayan İhsan Kurnaz şunları kaydetti:

Hükümet programları doğrultusunda geçmiş dönemlerde hayata geçirilen projeleri asla yeterli göremeyiz. Çünkü; dünya dönüşüyor, Türkiye dönüşüyor. Şehirler, kentler çok hızlı gelişiyor; bambaşka kimliklere bürünüyor. Dünya, kentlerin yarıştığı bambaşka bir konuma doğru hızla ilerliyor. Büyüme kaygısı taşıyan kentlerin gündemleri de başkalaşıyor. Ancak İlkadım’da durum böyle değil. Üzülerek gözlemliyoruz ki; İlkadım adeta yerinde sayıyor. Buna bir ‘dur!’ demek ve İlkadım’ı projelerle beslenen ve hak ettiği konuma yükselen bir ilçe kimliğine kavuşturmak gerekiyor. Bütün amacımız, programımız, hedefimiz bu yönde. Ümid ediyorum İlkadımlı hemşehrilerimizin de desteği ile bunu başaracağız”

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.