real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Ocak 2014

İlkadımı Birlikte Planlayacağız…

İhsan Kurnaz, “İlkadım bu seçimde kararını verecek ve yerel kalkınmanın düğmesine basacak” dedi.

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım’ı aydınlık bir geleceğin beklediğini söyleyerek, “Bu geleceği İlkadımlı hemşehrilerimiz bizzat kendisi şekillendirecek” dedi.

İLKADIM’I BİRLİKTE PLANLAYACAĞIZ

ihsan_kurnaz_2 (2)AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz aday adaylığı dönemi seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında İlkadım’la kucaklaşmaya devam eden İhsan Kurnaz, İlkadım’ı aydınlık bir geleceğin beklediğini ifade etti. İhsan Kurnaz, “İlkadımlı hemşehrilerimizle görüşmelerimiz, kucaklaşmamız devam ediyor. Hemen her fırsatta onlarla sohbet etmeye, fikirlerini almaya, gelecek tasavvurlarını öğrenmeye gayret ediyoruz. Biz, İlkadım’ı birlikte inşa etmek için onların düşüncelerinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple; birlikte bir gelecek planlamak adına İlkadımlı hemşehrilerimizle istişare ediyoruz” diye konuştu.

İLKADIM’IN GELECEĞİ AYDINLIK

İlkadım’ın 2014 yerel seçimlerinde doğru kararı verecek iradeye sahip olduğunun altını çizen İhsan Kurnaz, “İlkadım İlçesi’ni ekip arkadaşlarımızla birlikte tarıyoruz. İlkadım İlçesi’nin sorunlarını, ihtiyaçlarını masaya yatırıyor, İlkadım’a bir gelecek projeksiyonu çizmek adına görüşmeler yapıyoruz. Şimdiden söyleyebilirim ki; doğru bir ekiple, doğru projeleri yoğurarak İlkadım’ın aydınlık bir geleceğe sahip olmasını sağlayabiliriz. Zira gördüğümüz, İlkadım’ın özünde bu cevherin var olduğu. Bu niyetlerle çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İlkadım’ın kazanması için çabalıyoruz. İnanıyoruz ki, İlkadım bu seçimde kararını verecek ve yerel kalkınmanın düğmesine basacak. İlkadım’da bu potansiyel mevcut. İlkadım kazanmak istiyor. İlkadım’ın geleceğini, İlkadımlı hemşehrilerimiz bizzat kendisi şekillendirecek” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.