step mom and son porn videos

logo

05 Ağustos 2013

İlkadımdan 10 Bin Kişiye İftar

LKMKİLKADIM’DAN 10 BİN KİŞİYE İFTAR

-KARADENİZ’İN EN BÜYÜK İFTAR ORGANİZASYONU

Karadeniz’in en büyük iftar organizasyonu Samsun Cumhuriyet Meydanında düzenleyen İlkadım Belediyesi’nin iftar yemeğine 10 bin kişi katıldı

SEMA GÖSTERİSİ VE TASAVVUF MUSİKİSİ

Kadir Gecesi’nde Samsun Cumhuriyet Meydanında organize edilen iftar yemeğine vatandaşlar saatler öncesinden akın etti. Samsunluların akın ettiği iftar organizasyonunda Kadir Gecesi’ne özel hazırlanan Tasavvuf Musikisi ve Semazen gösterisi sergilendi. İftar vaktine kadar süren programda Kuranı Kerim’den sureler okundu. İlahiler söylendi.

10 BİN KANDİL VE GÜL DAĞITILDI.

Cumhuriyet meydanını dolduran vatandaşlara Kadir Gecesi dolayısıyla 10 bin adet kandil simidi ve gül dağıtıldı.

Vatandaşların masalarını gezerek halkı selamlayan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “ Ramazan ayı dolayısıyla 50 mahalle olmak üzere her akşam farklı 2 mahallemizde vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz. İftar sonrası mahalle sakinleriyle sıcak ve samimi sohbet ortamında dertleşiyor, sıkıntılarıyla hem hal oluyoruz. Çocuklarımızda her akşam Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun karakterleri Hacivat-Karagöz Tiyatrosu ve İllüzyonist gösterileri hoşça vakit geçiriyor. Bu iftar programlarımız sayesinde 7’den 70 herkesle aynı sofrada buluşarak birlik ve beraberliğimizi güçlendiriyoruz.” diye konuştu.

DEMİRTAŞ KALABALIK KARŞISINDA HEYECANLANDI

Cumhuriyet Meydanında organize edilen programda gördüğü coşkulu kalabalık karşısında heyecanlandığını ve mutlu olduğunu ifade eden Başkan Necattin Demirtaş, “ Bu akşam davetimize icabet ederek bu kutlu ve mübarek gecede bizleri yalnız bırakmayan sizlere gönülden teşekkür ediyorum. Bu kalabalık gösteriyor ki, biz doğru yoldayız. Biz inandığımız yoldan sapmadan halkımızla birlikte aynı yolda yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.