step mom and son porn videos

logo

15 Kasım 2013

İlkadımda Yaşayanların Yüzü Gülecek…

tok_adayligini_acikliyor_h14729İlkadım’da yaşayanların yüzlerini güldüren, halkıyla bütünleşen bir yönetim anlayışını prensip edindiklerini ifade eden Tok, ” Yürekten sevmeyen gönüllerde taht kuramaz.” dedi.
Sevgi ve hoşgörüyü temel ilke olarak belirlediklerini söyleyen AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, Halkın içinde olmadığı hiçbir yönetim anlayışının gönüllerde taht kuramayacağını kaydetti.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, aday adaylığı süreciyle ilgili çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. İlyasköy ve Kışla Mahallelerini gezen 2004-2009 İlkadım Belediye Başkanı ve AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Halkın yönetime katıldığı kolektif aklın ve düşüncenin hakim olduğu bir belediyecilik anlayışını benimsediklerini belirten AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erdoğan Tok, İnsan merkezli hizmetlerin yerine getirilmesindeki anlayışın göstergesinin halk olduğunu ifade ederek, bu borcun ancak bu şehrin ve insanlarının geleceği için ter dökerek, emek vererek, yorularak ödeneceği inancında olduğunu kaydetti.

” Halka rağmen değil, halk ile beraber yürüyoruz” diyen Erdoğan Tok, ” İlkadım, bugün bütün enerjisiyle, gelecek hedeflerini kovalamak durumunda olan, bütün dikkatini bu noktaya yöneltmesi gereken bir kenttir. Şunu çok iyi biliyoruz ki, gelecek bugünden inşa edilir. Yapacağımız hizmet projeleri İlkadım’ın geleceği içindir. Biz insanımıza daha iyi yarınlar hazırlamanın gayreti içindeyiz. Çünkü bu kentin, boşa harcadığı yılların kayıplarını ortadan kaldırabilmek için, hızla gelişme yolunda mesafe alması gerekiyor. ” dedi.

” Hizmet halk için ama halkla birlikte yapıldığını vurgulayan Tok, ” Bazılarının ifade ettiği gibi, halk için halka rağmen siyaset olmaz. Halkın istemediğine, halka rağmen hayata geçirilerek yöneticilik, idare yapılmaz. Halk için çalışılır ama halkın iradesi doğrultusunda ve halkla birlikte çalışılır. Halkı hafife almak, AK Parti siyasetinin hiçbir yerinde yok. ” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.