real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Temmuz 2013

İLKADIM’DA TOPLUMSAL KENETLENME

ilkk İLKADIM AİLESİ GENİŞLİYOR

İLKADIM’DA TOPLUMSAL KENETLENME

Ramazan ayının manevi ikliminde vatandaşlarla mahalle iftarları ile buluşan İlkadım Belediye Başkan’ı Necattin Demirtaş, Toplumsal dayanışmanın en güçlü örneklerini yaşadıklarını söyledi.
Demirtaş, mahalle iftarları ile her kuşaktan insanın aynı ortamda bulunduğu iftar sofrasında toplumsal yapının temel taşı olan aileyi oluşturuyor. Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında kurulan mahalle iftarları, belediye ve halkı bütünleştirerek kaynaşmayı sağlıyor. Her fırsatta vatandaşın içinde olarak halka bütünleşen Başkan Demirtaş, açık havada kurulan iftar çadırında her akşam bir mahalle halkıyla orucunu açıyor.

Her kuşaktan insan bir araya geliyor

Her fırsatta halkın arasında olmayı fırsat bildiğini kaydeden Demirtaş, “Biz katılımcı bir yönetim anlayışını benimseyerek halkımıza hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Her koşulda halkımızla bir araya gelmek için bahane arıyoruz. İlkadım ilçemizin her cadde ve sokağında vatandaşımızın yakın ilgisiyle karşılaşıyorum. Bu bizleri oldukça mutlu etmektedir. Kardeşliği dayanışmayı ve birliği amaçladığımız iftarlarımızda halkımıza hem hal, dertlerine ortak, sofralarına misafir olmak için bir araya geliyoruz. Her kuşaktan insanın aynı ortamda bulunduğu iftarlarımızda toplumsal yapının temel taşı olan aileyi oluşturuyoruz. İlkadım halkıyla her akşam kucaklaşarak ailemizi genişletiyoruz. İftarlarımızın asıl gayesi de buydu. Bunu da gördüğüm kadarıyla yerine getiriyoruz” diye konuştu.

Toplumsal Dayanışmanın En Güçlü Örnekleri Yaşanıyor.

İki komşunun bir araya geldiği ve toplumsal birlikteliğin sağlandığı çat mahalle iftarlarına her akşam değişik mahallede çok yoğun katlımın olduğunu belirten Başkan Necattin Demirtaş,” Gayemiz bolluk ve bereket ayı olan Ramazan ayında birlikteliği ve kardeşliği ön plana çıkarmaktı. Bunu kanaatimce en iyi şekilde yerine getirdiğimize inanıyorum. Biz yerinden yönetim anlayışıyla hizmet etmenin ötesinde halkımızın içinde olmayı amaç edindik. Halkımızın yanında olarak onlarla dertleşmeyi, sorunlarına çözümler getirmeyi bu Ramazan akşamlarında da değerlendirdik. Sizlerin bu yakın ilgisi devam ettiği sürece bu tür organizasyonlarımızın devamı kesilmeden gelecektir. ” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.