real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Aralık 2013

İlkadım’da Şiir Akşamları…

IMG_3909Samsunlu şair ve yazarları Acem Tekkesindeki “Şiir Akşamları “sevenleri ile buluşturan İlkadım Belediyesi şiir severlere duygusal anlar yaşatmaya devam ediyor.

İlkadım Belediyesi’nin kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında her hafta şiir severleri bir araya getiren Şiir Akşamları yoğun katılımla Acem Tekkesi’nde gerçekleşti. Sanata ve şiire gönül verenleri duygularını mısralar döktüğü gecenin açılış konuşmasını yapan İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanı Ahmet Seven, Sanatın her dalına yönelik tohumların atıldığı adeta sanatın kalbi olan İlkadım ilçemizde, böylesine sevgi dolu insanlarla bir arada olmaktan son derece mutluyum “dedi.Seven Şiir etkinlikleri daha çok şairlerle halkı buluşturan, kaynaştıran bir tanışma bir anonim oluşunu yanı sıra bu işe aşık olmadan, sevgi duymadan şiir yazılmaz, yazılanda okunmaz diye düşünüyorum.Kültürümüzün gelecek kuşaklara en verimli şekilde aktarılması için ozanlar ve şairler halkın gözü kulağı ve hatta düşüncesidir” diye konuştu.

SIRA GECESİ İLE YENİ YILI UMUTLA KARŞILAYALIM

IMG_3967Şiir Akşamları ile bir farkındalık yaratıklarını sözlerine ekleyen İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanı Ahmet Seven, “Uzun soluklu bir mücadele ile yürüttüğümüz şiir akşamlarında adım adım yeni yıla  ilerliyoruz. Yeni yıllı şiirlerle ve türkülerle karşılamak adına 31 Mart 2013 Salı günü düzenleyeceğimiz Sıra Gecelerinde hep birlikte yeni umutla karşılayalım “dedi.

BAŞKAN DEMİRTAŞ’A METHİYE DOLU ŞİİR

Şiire gönül verenlerin okudukların bir birinde eşsiz şiirlerin yer aldığı gecede Şair Hasan Akbaş’ın İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a hizmetlerini anlattığı methiye dolu “Bizden Selamlar Olsun” şiiri geceye damgasını vurdu. Orhan Sekmenin kim ağlar adlı şiir ile duygusal anların zirve yaptığı gece toplu hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.