real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Ağustos 2013

İLKADIM’da engellilerin yüzü gülüyor

likadımmmİLKADIMDA ENGELLİLERİN YÜZÜ GÜLÜYOR.

Halka geri dönüşüm bilincini Çöpünüz Altın Olacak kampanyası ile kazandıran İlkadım Belediyesi, Çöpünüz Altın Olacak Engeller Ortadan Kalkacak projesi ile bir engelli vatandaşı daha sevindirdi.

Çöpünüz Altın Olacak kampanyası ile her ay kura çekimiyle çeyrek altın dağıtan İlkadım Belediyesi, Haziran ayında altın kazanan 30 talihliye altınlarını Acem Tekkesi’nde düzenlenen programla teslim etti. Altın teslim töreninin ardından haziran ayı ‘Çöpünüz Altın Olacak Engeller Ortadan Kalkacak’ projesinin kura çekilişine geçildi. Yapılan kura çekilişinde akülü arabanın sahibi, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde ikamet eden Enes Kaplan isimli vatandaş oldu.

Program sonrasında Enes Kaplan’ın ikamet ettiği adrese giden Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü çalışanları akülü aracı sahibine teslim etti. Akülü aracı görevlilerden teslim alan Kaplan ailesi, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür etti. Akülü araba sahibi olan Enes Kaplan ise, ” Yapılan kurada ismimin çıkması beni oldukça heyecanlandırdı. Artık bu akülü araç sayesinde daha rahat gezme imkanım olacak. ” dedi.

Her ay engelli bir vatandaşa proje kapsamında umut olmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Yardımcısı Burhan Taş, ” Çöpünüz Altın Olacak, Engeller Ortadan Kalkacak kampanyası ile maddi durumu yetersiz, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara her ay kura sonucu verilecek olan akülü araçlarını evlerine giderek teslim ediyoruz. Bu projemiz sayesinde her ay bir engelli kardeşimizi sevindiriyoruz. ” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.