real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Mart 2013

İlkadım’da çoşkulu kutlama

NECO11İLKADIM’DA KADINLAR GÜNÜ COŞKULU BİR ŞEKİLDE KUTLANDI.

İlkadım Belediyesi ”8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü” düzenlediği görkemli eğlence programı ile kutladı.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilk olarak belediyede çalışan bayan personelin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Kutlama etkinliğinde Başkan Demirtaş, bayan personellere lale çiçeği verdi. Daha sonra İlkadım Belediyesi Gazi Sosyal Tesislerinde düzenlenen Ümit Kurşun konserine katılan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, bayanlar ile tokalaşarak özel günlerini tebrik etti.

Program’da bayanlara lale dağıtan Başkan Demirtaş, bu anlamlı günde birlikteliğin sağlandığına dikkat çekerek, ”İlkadım da bayanlarımızın bir arada olmaları bizleri çok mutlu etti. Günün yorgunluğunu ve stresini düzenlenen eğlence ve yarışma programı ile atmaya çalıştık. Bu özel günde yediden yetmişe tüm saygıdeğer kardeşlerimizin 8 Mart Dünya Günü’nü canı gönülden kutluyorum.” dedi. Bayanların yılda bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini belirten Başkan Demirtaş, ” Hayatımızın her anında bizlerin yanın da olan kadınlarımızın, ayakları üzerinde durarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini her zaman istiyoruz. Bir milleti, millet yapan en önemli unsurunun aile olgusu olduğunu biliyoruz. Bu ailelerinde temel taşı olan değerli kadınlarımızın karşısında saygıyla eğiliyor ve şükranlarımızı sunuyoruz.” diye konuştu.

Konuşmanın ardından sanatçı Ümit Kurşun sanata ve sanatçıya sağladığı desteklerinden ötürü Başkan Necattin Demirtaş’a plaket takdim etti.

Şarkıların söylendiği halayların çekildiği programda kadınlar arasında yarışmalar yapılarak çeşitli hediyeler verildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.