step mom and son porn videos

logo

reklam
29 Temmuz 2013

Bilgisayar Yüksek Mühendisi.

Untitled-1İLKADIM’a MÜHENDİS ADAY

Yerel seçim tarihi yaklaştıkça aday adaylarıda bir bir ortaya çıkmaya başlıyor. AK Parti’den İlkadım Belediye Başkanlığına aday adayı olacak olan bir isim de, şimdiden kolları sıvadı.

1978 Avusturya’nın Feldkich şehrinde doğan Harun Kurt, İlkadım Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı.
İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Samsun’un İlkadım ilçesinde tamamlayan Kurt, yükseköğrenimini Samsun ondokuz Mayıs Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Programcılığı bölümünde yaptı. Almanya Rostock Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğin de okuyan Kurt, Fatih Üniversitesi Mühendislik Fakültesi (İngilizce) Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Fatih Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Bilgisayar Mühendisi Yüksek Lisans (ingilizce) tezini tamamlayarak Yüksek Bilgisayar Mühendisi ünvanını aldı.

Refah Partisi döneminde Kadifekale mahalle teşkilatın da görev yapan Kurt, İlkadım Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı görevinde de bulundu. Fazilet partisi merkez ilçe Yönetim Kurulu üyeliği, Gençlik kolları Başkanlığı görevini yürüttü. HAS Parti İstanbul Beylikdüzü kurucu üyesi ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulundu. İstanbul Esenler Belediyesinde Bilgi Teknolojileri Network Güvenliği, Yazılım ve Arge Şefliği yaptı. Özel sektör de 2 E-ticaret sitesi Proje yöneticiliğinde bulundu. İstanbul mahkemelerinde bilişim teknolojileri ve bilgi güvenliği alanlarında bilirkişilik yaptı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Bilgisayar Yüksek Mühendisi.” için 1 yorum

  1. tülaybayar dedi ki:

    SAYIN HARUN KURTA BAŞARILARDİLERİM KENDİSİNEİLETİN DİLERİM ALLAHTAN İNŞAALLAH TÜRKİYEYİDE YÖNETEN BİRİOLUR AMİN BAŞBAKAN LIKKOLTUĞUNDADA OTURURİNŞAALLAH HERŞEYİNİYİSİNELAYIK BENİM ARKADAŞIMDUALARIM HARUNBEYEOLSUN

.