real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Ağustos 2013

İlkadım’a 2. Şehir Kuruluyor

otomobil (2)İLKADIM’DA YOLLARA 35 MİLYON YATIRIM

İLKADIM’A 2. ŞEHİR KURULUYOR

2. El Otomobil Satıcıları ile dernek binasında bir araya gelen Başkan Demirtaş, Bugüne kadar yol yatırım hizmetine 35 milyon TL harcadıklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 2. El Otomobilciler Derneği (SİOD) üyeleri ile dernek binasında bir araya geldi.  MHP İl Başkanı Şaban Kılıç ve  2 El Otomobilciler Dernek Başkanı Hasan Kahyaoğlu’nun bulunduğu toplantıda konuşan Başkan Necattin Demirtaş, Bugüne kadar 35 milyonluk yol yatırımı yaptıklarını kaydetti. Belediye olarak son iki 2 yılda ilçe genelinde büyük yol yatırımı yaptıklarını kaydeden Başkan Demirtaş,  ” Önemli olanın alt yapı kuruluşları ile koordineli olarak çalışılarak yap-boza müsaade edilmemesidir.” dedi.

Yap-boz anlayışına geçit vermediklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ” Biz alt yapı kurumları ile koordineli çalışıyoruz. Biz yap-boz konusunda belediye olarak ısrarcı olsak ta bazı kurumların plan ve programları birbirine uymuyor. Tüm kurumların eş zamanlı ve programlı çalışmaması yapılan yolların bozulmasına neden oluyor. Bu da milli servetin kaybolmasına sebep oluyor. ” diye konuştu.

otomobil (3)Samsun en eski yerleşim merkezi olan İlkadım İlçesi’nin güneye doğru gelişmesinin önü açacak çalışmaya imza attıklarını kaydeden Başkan Demirtaş, ” Yapılacak planlamalarla İlkadım İlçesi’nin güney koridorunda kuracağımız mahallelerde müstakil evler kurulacak. Bu bölgede yüksek katlı apartman ve sitelerin kurulmasına fırsat vermemeyi düşünüyoruz. İki katlı müstakil evlerin kurulmasıyla oluşacak mahallerde site ve apartman dairelerinde kaybolan komşuluk ilişkilerini bu sayede güçlendireceğiz. ‘Huzurlu Şehirler, Huzurlu Mahalleler’,  sloganıyla İlkadım İlçesi’nin güneyinde müstakil evlerden oluşacak olan yeni kentleşme alanıyla şehir nefes alacak.  Müstakil evlerde vatandaşlar şehrin keşmekeşliğinden kurtulacak. Doğa ile iç içe yaşam tarzının olacağı dubleks tarzı evlerde  evin önündeki bahçeyle uğraşarak doğayla meşgul olacak. Sosyal donatı alanlarının da düşünüldüğü planlamada vatandaş, huzurlu bir yaşam  bulacak. Modern mimari ile Selçuklu mimarisinin harmanlanarak inşa edilecek olan evlerde komşuluk ilişkileri de güçlenecek.” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.