real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
24 Şubat 2014

İLKADIM SPORDA HEP BİR ADIM ÖNDE OLACAK

IMG_8477 İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Tesis sorumlusu Ahmet Boğa’nın Mete Adanır Spor Kompleksi’nde düzenlediği kahvaltı organizasyonunda salon sporları ile uğraşan sporcu ve aileleri ile bir araya geldi. Başkan Demirtaş,”Belediye olarak spora verdikleri destekle İlkadım’da sporu her branşında sırtlayan salon sporlarındaki sporcu sayısı ve tesis sayısının artması için çalışmaların süreceğini söyledi.

Sporcuların ve ailelerinin yoğun katılım gösterdiği kahvaltıda tek tek masaları gezerek katılımcıları selamlayan Başkan Demirtaş’a,Tesis Sorumlusu Ahmet Boğa, Belediye Meclis Üye Aday Adayları,Merkez Mahalle Muhtarları eşlik etti.

BURADA BİR AİLE ÖRNEĞİ SERGİLEDİNİZ

Programın açılış konuşmasın yapan Başkan Demirtaş,”Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutan ve sağlık bir yaşam için yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizi salon sporlarını sevdiren ve bunun için özverili bir şekilde çalışarak burada bir aile örneği sergileyen arkadaşlarımız büyük uğraş veriyorlar. Gelinen nokta azımsanacak bir nokta değil ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

IMG_8407İLKADIM SPORDA HEP BİR ADIM ÖNDE OLACAK

Spora bu kadar yatırıma gerek var mıydı? Niye bu kadar yatırım yapıldı? Sorularına burada gözler önüne serilen birliktelik örneğinin en iyi şekilde cevap verdiğini düşünüyor ve mutluluk duyuyorum diyen Başkan Demirtaş, Türkiye de örnek gösterilen bir ilçe olacağız ve İlkadım ise bu konuda hep bir adım önde olacak. Geleceğimize yaptığımız ve yapacağımız tüm bu yatırımlar ve sizin çalışmalarınızla sporda büyük ivmeler kazandıracağız.”dedi.

KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Sporcularımızın en iyi şekilde spor yapması ve başarılı olması için hiç bir masraftan kaçınmadan a sınıfı bir hizmet sunuyoruz’ un altını çizen Başkan Demirtaş,” Tesislerin yanı sıra kullanılan malzeme, kıyafet, ulaşım gibi her konuda onlara en iyisini sağlamaya gayret gösteriyoruz. Çünkü ben de sizlerde burada hizmet etmek için bulunuyoruz. Görevimiz bu halka ve millete en iyi şekilde hizmet etmektir. Sizlerin bu konuda üzerine düşeni en iyi şekilde yapacağınıza inanıyorum. Başarılarınızın artarak devam etmesini diliyor ve katıldığınız için tüm sporcu ailelerine ve sporcularımıza teşekkür ediyorum” dedi.

MİNİK JİMNASTİKCİLER DEMİRTAŞ’A ÇİÇEK TAKDİM ETTİ

Kahvaltı etkinliğinde salon sporlarına verdiği destekten ötürü Başkan Demirtaş,minik jimnastikçiler çiçek takdim etti.Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile program son buldu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.