real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Şubat 2014

İLKADIM SOKAKLARA RENK CÜMBÜŞÜ YAŞATACAK

IMG_7514İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü İlkadım caddelerinde renk cümbüşü yaşatmak adına yeni bir uygulamaya Gazi Caddesi’nde hayata geçirdi.

Çevre düzenleme çalışmaları ile cadde ve sokaklarını çehresini değiştirecek çalışmalara aralıksız olarak devam eden İlkadım Belediyesi, pilot cadde olarak seçilen Gazi Caddesi’nde başlattığı kaldırım üstü saksılı çiçek uygulaması  ile sokaklarda çiçek açtı. Saksılardaki rengârenk yapay hercai menekşe çiçekler, caddeye hoş bir görünüm kazandırırken, bu uygulama halkın da büyük beğenisini topladı.

Mevsimine uygun olarak yerleştirilen menekşe çiçekler görünümü ile şehre farklı bir estetik kazandırmayı hedeflediklerini belirten İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Yusuf Muslu,”Amacımız yeşilin her türlüsünü halkımıza sunmak.İlçemizi yeşilin her dokusuna büründürmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Her geçen halkımızı güzel çevreye kavuşturmak adına Temizlik İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğünce ortaklaşa yürüttüğümüz çalışma ile sokaklarımızı renklendirmek istedik “dedi.Muslu” İşlek ana caddelerimizi güzel bir görünüm kavuşmasını için ilk olarak Gazi caddemizde bu uygulama başladık.İlçemizi güzelleştirmek adına bu tür yeniliklerimiz sürecek “dedi.

 

.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.