real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Aralık 2013

İlkadım Metropol Bir Kent…

İhsan_Kurnaz_17 (3) (1)AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım’ın gelişmesi için yerel ölçekli ama yine de makro düzeyde projelerin hayata geçirilmesi gerektiğini kaydetti. İhsan Kurnaz, “Ülke genelinde AK Parti iktidarı tarafından gerçekleştirilen büyük hamlelerin yerel yansımalarının İlkadım’da hayat bulması için elimizden geleni yapacağız” dedi.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, Samsun Lokantacılar Tatlıcılar ve Pastacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Samsun Umum Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret ederek, aday adaylığı çalışmalarına devam etti. İhsan Kurnaz, Lokantacılar Odası Başkanı İsmail Balcı ve Kuaförler Odası Başkanı Savaş Kiraz’a aday adaylığı süreci ile ilgili bilgiler verdi. Her iki oda ziyaretinde de İlkadım’ın, Türkiye’nin 2023 vizyonu çerçevesinde sürekli gelişen ve büyüyen bir yapıya kavuşması gerektiğini ifade eden İhsan Kurnaz, İlkadım’ın sıçrama yapma tarihinin 2014 Nisan ayı olacağını kaydetti.

İLKADIM METROPOL BİR KENT

İlkadım’ın, Samsun’un yakın uzak tüm ilçelerinden ve çevre illerden de göç alarak büyümeye devam eden bir metropol ilçe olduğunu vurgulayan İhsan Kurnaz, “Bu ölçekte büyük ilçeler; iyi programlanmış, gerekli tüm analizleri hazırlanmış, tüm fizibilite çalışmaları yapılmış; yerel ölçekli ama yine de makro düzeyde projelerin konuşulduğu yerlerdir. Biz İlkadım’ın büyük projelerle anıldığı ve insanların yaşamaktan gurur duyduğu bir kent olması için yola çıktık, bunun için çaba sarf ediyoruz. Görüyoruz ki, bu düşüncelerimizi İlkadımlılar da destekliyor. Bize inanıyor, güveniyorlar ve İlkadım’ın sorunlarını çözme inancımıza destek veriyorlar” diye konuştu.

KAYBETTİĞİMİZ ZAMANI TELAFİ EDECEĞİZ

İlkadım İlçesi’nin hemen her köşesini gezdiklerini, İlkadım’la adeta kucaklaştıklarını belirten İhsan Kurnaz, şöyle devam etti:

“İçinde bulunduğumuz aday adaylığı sürecinde vatandaşlarımıza özellikle vurguladığımız bir nokta var. Türkiye hızla gelişiyor ve büyüyor. Ancak bu büyüme ve gelişme İlkadım özelinde henüz hayat bulmuş değil. İlkadım bunu hak etmiyor. İlkadım hizmet bekliyor. İlkadım icraat bekliyor. Ülke genelinde AK Parti iktidarı tarafından gerçekleştirilen büyük hamlelerin yerel yansımalarının İlkadım’da da hayat bulması gerekiyor. İlkadımlı vatandaşlarımızın yaşadıkları ilçe ile gurur duymaları gerekiyor. Biz bu sebeple çıktık bu yola. İlkadım’ı hak ettiği noktaya ulaştırmak için gece gündüz çalışacağız. Kaybettiğimiz zamanı telafi edecek, İlkadım’ı değil Samsun’un, Türkiye’nin en gözde ilçeleri arasına sokacağız. İnsanlarımız İlkadımlı olmaktan gurur duyacak. Biz böyle düşünüyoruz. Niyetimiz halis, sonuçları da hayırlı olur inşallah.”

Lokantacılar Odası Başkanı İsmail Balcı ve Umum Kuaförler Odası Başkanı Savaş Kiraz da İhsan Kurnaz’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek, kendisine başarılar diledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.