real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Kasım 2013

İlkadım meslek Edindirme Kurslarıyla…

imagesİlmek ( İlkadım Meslek Edindirme Kursları) ile gençlerimize Altın bilezik vereceğiz.Ak parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Kaldırım, Çiftlik ve 56 lar caddesini gezdi
Projelerimizi, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlattıkca vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri mutlu ettiğini ifade eden Kaldırım, bu bizim İlkadım halkına hizmet aşkımızı dahada artırdı.
Biz, Belediyeciliğin nasıl yapılacağını biliyoruz diyen Ak parti İlkadım Belediye Başkan aday adayı Süleyman Kaldırım, bilgi ve tecrübeye sahibiz. Vatandaşlarımızın katılımıyla da projerimizi hayata geçireceklerini ifade etti.
Altın Bilezik Vereceğiz
Ziyaretlerinde gençlerle sohbet eden Kaldırım, gençlere yönelik yaptıkları çalışmaları anlattı. Daha evvel Gazi Belediyesi’nde hayata geçirdiğimiz ” GAMEK”, Kaynakçılık kursu, Doğalgaz İç Tesisatçılık kursu, Doğalgaz Uyum kursu, Konfeksiyon kursu, Kuaförlük kursu, Bilgisayar İşletmenlik kursu, Bilgisayar Muhasebe kursu, İngilizce kursları İLMEK (İlkadım Meslek Edindirme Kursları) adı altında hayata geçirerek gençlerimize altın bilezik vereceğiz.
Kaldırım,İşsiz gençlerimizin istihdamını sağlamak için hayata geçireceğimiz (İLMEK) İlkadım Meslek Edindirme Kursları nı halkımızın desteği ile kurumsallaştırılması ve yaygınlaştırılmasını sağlayarak 5 yılda 3000 gençimizi istihdam edeceğiz.
Söz verdiğimiz gibi, yeniden hizmetinize talibim diyen Ak Parti İkadım Belediye Başkan aday adayı Süleyman kaldırım,”GAZİ de BAŞARDIK, SIRA İLKADIM da” dedi.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.