real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Kasım 2013

İlkadım Her Geçen Gün Geriye Gidiyor…

enver_t_ic3AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Enver Sedat Tamgacı, ilçe esnafı ve halk ile buluşmalarını sürdürüyor. Tamgacı, “Anlımızın akıyla bu hizmete ve göreve talip olduk. Sizlerin desteği ile AK Parti İlkadım ı kazanıp hakettiği desteği almasını sağlayacaktır” dedi.

İLKADIM HER GEÇEN GÜN GERİYE GİDİYOR

İlkadım İlçesi nin çarpık bir yapılaşma içerisinde olduğuna vurgu yapan AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Enver Sedat Tamgacı, “Çok ciddi bir kentsel problem sorunu var. Hatta çarpık sıfatı ile özdeşleşmiş durumda İlkadım İlçesi. Büyük yatırımlar gelmemiş. Sadece var olan projeler üzerinde rötuşlar yapılmış. Her geçen gün İlkadım İlçesi geriye gidiyor. Bulunduğu konumu bile koruyamıyor. Çünkü diğer ilçeler yatırım ve hizmet anlamında büyük gelişmeler ve ataklar yaptı. İlkadım ise durağanlığını sürdürüyor” dedi.

İLKADIM LI HİZMET BEKLİYOR

İlkadım Belediyesi nin mevcut yapısınıda eleştiren Tamgacı, “İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ı kişisel anlamda eleştirmek bize yakışmaz. Ancak hizmet anlamında eleştirilerimizi elbette yapacağız ve yapmaya da devam edeceğiz. Çünkü halkımız hizmet bekliyor, yatırım bekliyor. Bir çok hizmet anlamında projelerimiz var. Halkımız ile sık sık biraraya gelerek konuşuyor, sorunları ve çözümlerini ortak akıl dediğimiz sistem ile çözmeye çalışıyoruz. Bir noktada bir sorun varsa o sorunu ben değil biz mantığı ile çözeceğiz. Başarı ancak böyle yakalanır” diye konuştu.

GENÇLER SPOR YAPARAK UYUŞTURUCUDAN KURTULACAK

Esentepespor Kulübü nde de uzun yıllar amatör olarak spor yaptığını ifade eden Tamgacı konuşmasını şöyle sürdürdü; “Özellikle İlkadım da ilkokul çağlarında başlayan kötü alışkanlıklar dikkatleri çekiyor. Bunun en başlı nedenleri ise çocukların birlikte vakit geçirebilecekleri, ortak birşeyler yapacakları alanların olmaması. Ayrıca gün geçtikçe amatör spor kulüpleri bir bir kapanıyor. Oysa ki belediyelerin bu anlamda bir bütçeleri var. Bu kaynakları spor kulüpleri için kullanabilirler. Oyun parkları, hobi bahçeleri gibi projeler geliştirildiğinde çocuklarımız kötü alışkanlıklardan kurtarılarak ülkesine ve memleketine faydalı bir birey olarak yetişir. Bu bizim öncelikli projelerimiz arasında bulunuyor. Bizim için en önemli yatırım insana ve geleceğe yapılan yatırımdır.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.