real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
09 Eylül 2013

İlkadım Kentin Sorunları İçin Çalışıyor

sandalli.CEDİT MAHALLESİ’NE YENİ SEMT PAZARI

İlkadım Belediyesi kentin sorunları ve çözümleri için çalışmalarına devam ediyor.

Kentin dört bir yanında mahalle ve sokakların ihtiyaçlarına göre çalışmalar yapan belediye Cedit mahallesine yeni bir semt pazarı kurdu.

Mahalle halkının en büyük isteklerinin arasında yer alan pazar yeri kurulması çalışma yaptıklarını kaydeden  Zabıta Müdürü Yunus Sandallı, ” İlçemizde her mahallede hızlı bir çalışma içinde bulunuyoruz. Bu kapsamda mahallelerimizin gelişimine etki ediyoruz. Belediyemiz mahallelerin en güzel şekilde ilerleme kaydetmesini ön plana almaktadır. Bu nedenle mahalle bazlı çalışıyoruz. Cedit  Mahallesi’nde pazar yeri ihtiyacını biliyorduk.” dedi.

Kentin her yerinde yaşayan vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak adına talepleri değerlendirmeye devam edeceklerini aktaran Sandallı, ” Çalışmalarımız mahallelerin ihtiyaçlarının yanı sıra gelişimine de etki etmeye yöneliktir. Cedit  Mahallesi’nde belediyemize yönelik en büyük beklentilerin başında semt pazarı gelmekteydi. Bölgede birçok projemizin yanında vatandaşlarımız her platformda bizlere bu konuda istekte bulunuyorlardı. Bizde bu duruma kayıtsız kalmak istemedik. Bu çalışmaların yanı sıra tüm pazarlara uzak mahallelerimize yeni ek pazarlar kurulması için çalışmalarımız devam ediyor . Amacımız vatandaşlarımızı dinleyerek çözümlerde bulunmaktır.” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.