real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Aralık 2013

İlkadım Kazanmak İçin Kararlı…

İhsan Kurnaz 1AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği’ni ziyaret ederek Başkan Sadettin Sarıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Ziyarette Dernek Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamı hazır bulundu.

İHSAN KURNAZ’A TAM DESTEK

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz ve beraberindeki heyet Çarşambalılar Derneği’ni ziyaret etti. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Sadettin Sarıoğlu bir konuşma yaptı. İhsan Kurnaz’ın ziyaretinden son derece memnun kaldıklarını ifade eden Sarıoğlu, “Biz İhsan Bey’i uzun yıllardır tanıyoruz. Çalışmalarını beğeniyoruz, kendisini bizden biri olarak görüyoruz. Bizim hangi arkadaşımız hangi siyasi görüşte olursa olsun, Çarşambalılar Derneği olarak hiçbir siyasi görüş ayırmaksızın İhsan Bey’e tam destek veriyoruz. Kendisine aday adaylığı sürecinde başarılar diliyoruz. Yolu açık olsun” şeklinde konuştu.

BURASI BENİM EVİM

Çarşambalılar Derneği’ni ziyaret etmekten son derece memnun olduğunu kaydeden İhsan Kurnaz ise, “Çarşambalılar Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Çarşambalılar’ın, Samsun merkezde gözü kulağı oluyorlar. Özellikle iş ve siyaset dünyasında çok etkin rol alıyorlar. Bu anlamda dernek olarak bu temsiliyeti özellikle Sayın Başkan Sadettin Sarıoğlu öncülüğünde çok iyi yürütüyorlar. Burası zaten benim evim. Burada Çarşambalı hemşehrilerimin beni kucaklayacaklarından ve desteklerini esirgemeyeceklerinden emindim. Sayın Başkan’ın bu güzel açıklamaları bizleri ziyadesiyle memnun etti. Umuyorum bu aşamaları başarıyla geçecek ve 2014 Nisan ayı ile birlikte sivil toplum kuruluşlarımızın da katkılarıyla İlkadım’ı hak ettiği konuma bir an önce çıkaracağız. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun” diye konuştu.

İLKADIM KAZANMAK İÇİN KARARLI

Genel olarak seçim çalışmaları ile ilgili bilgiler de veren İhsan Kurnaz, çok verimli bir aday adaylığı süreci geçirdiklerini belirterek, “İlkadım İlçemizin hemen her yerini dolaştık. Bu vesile ile vatandaşlarımızla ve esnaf kardeşlerimizle sohbet etme fırsatı bulmuş olduk. Son tahlilde gördüğümüz fotoğraf şudur: İlkadım bizi ve düşüncelerimizi sahiplendi. Adaylığımızla ilgili İlkadım’da yaşayan hemen herkesin olumlu görüş bildirdiğini gözlemliyoruz. Bu durum, ortaya çıkacak sonuçla ilgili ipuçları da veriyor. ‘Bu seçimde İlkadım kazanacak’ diye yola çıktık. Görüyoruz ki, İlkadım kazanmak için son derece kararlı” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.