real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Aralık 2013

İlkadım Büyük Sınav Verecek…

İhsan_Kurnaz_X“İlkadımlı hemşehrilerimiz İhsan Kurnaz’ı benimsedi ve aday olarak görmek istiyor.”

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, yerel seçimlerin İlkadım için büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, “İlkadım’da ciddi bir kanaat oluşmuş durumda. Bu durum artık yüksek sesle dile getirilmeye de başlandı. Sokakta, evde, pazarda, kahvede velhasıl İlkadım’ın her köşesinde benzer talepler var. İşin özü; İlkadımlı hemşehrilerimiz İhsan Kurnaz’ı benimsedi ve aday olarak görmek istiyor.” dedi.

‘İLKADIM BÜYÜK BİR SINAV VERECEK’

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz 29 Mart mahalli idareler seçimlerinin sıradan bir yerel seçim olarak değerlendirilemeyeceğini belirtti. İhsan Kurnaz, yerel seçimlerin İlkadım için de büyük önem taşıdığını vurgulayarak şunları kaydetti:

“Önümüzdeki seçimler, ülke genelinde hayata geçirilen makro düzeydeki projelerin, yerel ölçekli benzerlerinin İlkadım’da da gerçekleştirilebilip gerçekleştirilemeyeceğinin göstergesi olacak. İlkadımlı hemşehrilerimize bu seçimde büyük sorumluluk düşüyor ve İlkadım bu seçimde çok önemli bir sınav verecek. Ya ülke genelindeki olumlu gelişmelerin İlkadım’da da hayata geçmesi adına bir kanaat oluşacak ya da İlkadım geçen 5 yılda olduğu gibi yerinde sayacak. Ben, İlkadımlı hemşehrilerimizin bu sınavı başarıyla vereceklerinden ve İlkadım’ın kazanması adına kanaat geliştireceklerinden eminim.”

‘İLKADIM’I BİRLİKTE KAZANACAĞIZ’

Yaptıkları istişareler sonucunda, ‘Bu seçimde İlkadım kazanacak’ diyerek yola çıktıklarını ifade eden İhsan Kurnaz, “Biz yola çıkarken, son 5 yıldaki durağan yapıdan kurtulmak gerektiğini vurgulamak adına ‘Bu seçimde İlkadım kazanacak’ sözünü kendimize şiar edindik. Bütün temaslarımızda da bu noktayı vurgulamaya çalıştık. Aldığımız intiba da bizi doğruluyor.  Görüyoruz ki; İlkadım’da ciddi bir kanaat oluşmuş durumda. Bu durum artık yüksek sesle dile getirilmeye de başlandı. Sokakta, evde, pazarda, kahvede velhasıl İlkadım’ın her köşesinde benzer talepler var. İşin özü; İlkadımlı hemşehrilerimiz İhsan Kurnaz’ı benimsedi ve aday olarak görmek istiyor. Biz de onların güvenlerini mahcup etmeyeceğiz. İlkadım’ın kazanması adına bize gösterdikleri teveccühün hakkını vereceğiz. İlkadım’ı birlikte kazanacağız” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.