real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Mart 2013

İlkadım Belediyesinden Anlamlı Etkinlik

IİLKADIM1 kopyaÖĞRENCİLERE HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR

İlkadım Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) Samsun İl Temsilciliği ve Veterinerlik Odası’nın düzenlediği ortak proje kapsamında çeşitli okullarda öğrencilere “Hayvan Hakları ve Sevgisi” konulu bilgilendirici seminer veriliyor.

Okullar yönelik hazırlanan “Hayvan Hakları ve Sevgisi” konulu bilgilendirici eğitim seminerine İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanı Ahmet Seven, Samsun Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) İl Temsilcileri, Samsun Veteriner Odası Yönetim Kurul Üyesi Veteriner Dr.Elif Köse, İlkadım Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Özcan Yücel, Okul Müdür Yardımcısı Erkan Saraç, okul öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.

İlköğretim çağındaki öğrencilere yönelik yürütülen proje kapsamında ilk seminerin Abdullah Paşa İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirildiğini kaydeden Hakları Federasyonu (HAYTAP) İl Temsilcisi Veteriner Hekim Elif Köse ,”Şehrimizde özellikle sokak hayvanlarının korunması ve sahip çıkılması noktasında belediyenin iyi işler yaptığını biliyoruz. Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olmaları gerekir. Bizde çeşitli okullara giderek geleceğin yetişkinleri olacak çocuklarımıza bilgiler verip hayvan sevgisini aşılamaya çalışıyoruz’’ dedi.

Sokak hayvanlarının iyi koşullarda yaşaması hem de çevreye rahatsızlık vermemesi noktasında belediye olarak çalışma yaptıklarını vurgulayan, ” İlkadım Belediyesi Başkan Danışmanı Ahmet Seven, “Bu anlamda İlkadım Belediyesi sokak hayvanlarına yönelik çalışmalarımızla yerel yönetimlere örnek oldu. Sokak hayvanlarının ilçe genelinde farklı noktalara barınmaları için yemek, su odakları yerleştirdik. Fakat çok üzücüdür ki vatandaşlarımız tarafında hepsi kullanılmaz duruma getiriliyor. Vatandaşlarımızın sevimli ve sadık dost diye nitelediği hayvanların sadece özel günlerde değil, her zaman hatırlanması ve korunması gerekir.”diye konuştu.

Öğrencilere sokak hayvanlarının korunması, sahiplenilmesi hakkında sonum yapılarak merak edilen sorulara cevap verildi. Daha sonra öğrencilere HAYTAP Samsun il temsilcileri ve Belediye Veteriner Müdürlüğü ekipleri tarafından kalemlik ve çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.